[arhiv] Volontersko pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
http://www.rtvslo.si/slovenija/v-zivo-zelena-luc-preiskavi-o-tesu-6-rdeca-neplacanim-pripravnistvom/357123
Odgovori
194
Ogledi
85.566
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, pojavilo se mi je vprašanje, na katerega sem od pomembnih oseb (Valerije Jenko in Kristine Kavčič) dobila dva različna odgovora...
Odgovori
7
Ogledi
3.069
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Volontersko pripravništvo (VP) bi morali takoj ukiniti in tiste, ki so ga opravljali, primerno nagraditi. Menim, da takšna oblika...
Odgovori
52
Ogledi
14.387
  • Zaklenjeno
Trenutno sem volonterka peti mesec (od oktobra 013 - do julija 014) in si želim skrajšati pripravništvo - prijavila bi se rada vsaj do polovice...
Odgovori
30
Ogledi
8.934
  • Zaklenjeno
Pozdrav, trenutno opravljam pripravništvo v dijaškem domu in me zanima, kje lahko najdem uradno informacijo, koliko na mesec znaša dodatek za...
Odgovori
17
Ogledi
7.838
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni volonterci! Sprašujem še posebej tiste, ki imate trenutno status volonterskega pripravništva ali ste ga že kdaj imeli. Kar nekaj...
Odgovori
40
Ogledi
9.210
  • Zaklenjeno
pozdravljeni, ker v torek nadomescam svojo mentorico kar 6 solskih ur, me zanima, ce se mi lahko ti nastopi stejejo med tistih 30 nastopov,ki...
Odgovori
9
Ogledi
2.692
  • Zaklenjeno
mene pa zanima, ali sem lahko zaposlena pa delam volanterno pripravništvo,....če slučajn do takrat dobim službo, kje drugje, pa da sem tud na...
Odgovori
5
Ogledi
4.504
  • Zaklenjeno
Zdravo, zanima me če se sme volontersko pripravništvo prekiniti, v primeru da te zaposlijo ( nadomeščanje porodniške). Je to sploh možno? Hvala...
Odgovori
1
Ogledi
1.836
  • Zaklenjeno
Kot vam je vsem verjetno že znano ali pa še ne, je z dnem 12.4.2013 bil sprejet zakon o delu kateri po novem vključuje tudi plačano malico in...
Odgovori
97
Ogledi
23.445
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, moj mentor z novim šolskim letom prevzame vlogo ravnatelja, zato me zanima, če lahko še vedno ostane moj mentor ali si moram najti...
Odgovori
2
Ogledi
2.838
  • Zaklenjeno
Naslov razpisa: Javni razpis pripravniških mest v javnih šolah in vrtcih za leto 2014/2015 Rok za prejem ponudb: 10.09.2014 Razpisna...
Odgovori
254
Ogledi
46.748
  • Zaklenjeno
Mene pa zanima nekaj. Dobila sem volontersko pripravništvo na mestu pomočnice vzgojiteljice. Izredno pa študiram predšolsko vzgojo. Ali morda kdo...
Odgovori
1
Ogledi
2.125
  • Zaklenjeno
Ali lahko delam v vrtcu kot volonterka in sicer koliko časa? Je čas omejen? Ali lahko volonterka dela kot pomočnica in ima svojo skupino otrok?
Odgovori
0
Ogledi
2.560
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena v vrtcu kot pomočnica vzgojiteljice in sicer za tri mesece. Ker nameravam zaprositi za volontersko...
Odgovori
10
Ogledi
2.343
  • Zaklenjeno
Danes sem videla objavo da so dali na Ministerstvu ven nov razpis za volonterstvo. zanima me tiste ki ste to že pošiljale. Piše, pisna izjava...
Odgovori
4
Ogledi
2.836
  • Zaklenjeno
Ali morda kdo ve, kdaj in če sploh bo naslednji razpis za volonterska pripravništva? Ker ponavadi je aprila, maja, če se ne motim?
Odgovori
28
Ogledi
9.560
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, trenutno opravljam voluntersko pripravništvo na OŠ. Zanima pa me, če se lahko redno zaposlim izven šolstva, kljub opravljanju...
Odgovori
7
Ogledi
3.441
  • Zaklenjeno
Ali lahko kdo pove, koliko časa traja voluntersko pripravništvo? Na pogodbi piše, da do 31. 7. 2014. Ali ni bilo rečeno, da je 6 mesecev...
Odgovori
14
Ogledi
5.882
  • Zaklenjeno
Jaz sem ravno danes dobila odgovor iz ministerstva, da so vsi papirji vredu in da mi pošljejo datum naknadno. Zanima me ali kot volonterski...
Odgovori
4
Ogledi
2.945

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu