[arhiv] Volontersko pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Zanima me, ali imamo volonterji pravico glasovati/podati mnenje, ko so voli novi ravnatelj? Nikjer namreč nisem zasledila tega...
Odgovori
4
Ogledi
2.817
  • Zaklenjeno
Lepo pozdravljeni! Zanima me, koliko šolskih ur ste volonterski pripravniki na šoli? Ravnatelj mi je povedal, da je nekje zasledil, da mora...
Odgovori
5
Ogledi
2.960
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Zanima me, če morda kdo ve ali sem kot volonterska pripravnica(pomočnica vzgojiteljice) dolžna za tri dni v šolo-vrtec v naravi? lp...
Odgovori
2
Ogledi
1.412
  • Zaklenjeno
Živjo, mene pa zanima ali kaj veste kaj pomeni tistih 30 nastopov, ki so omenjeni v pravilniku? Sem mislila, da jih je potrebno opraviti samo...
Odgovori
25
Ogledi
12.564
  • Zaklenjeno
Živijo, mogoče kdo ve, ali se lahko temo za seminarsko nalogo, ki jo moramo za pristop k strokovnemu izpitu spisati pripravniki na strokovni...
Odgovori
1
Ogledi
1.885
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Tudi jaz opravljam volont. pripravništvo. Me pa zanima sledeče: ali lahko med opravljanjem volont. priprav. spremenim oz. zamenjam...
Odgovori
1
Ogledi
1.427
  • Zaklenjeno
Vse, ki se ne strinjajo s trenutnim sistemom pripravništev, vabim, da se na Facebooku pridružijo skupini Volonterski pripravniki v šolstvu...
Odgovori
0
Ogledi
1.180
  • Zaklenjeno
Evo, pošta z odločbami je že prišla.
Odgovori
131
Ogledi
21.305
  • Zaklenjeno
Živjo! Tako kot vsi v tem roku, sem tudi sama dobila odobreno pripravništvo v OŠ. Toda sedaj sem malce v dilemi, kajti delam tudi tečaj za...
Odgovori
15
Ogledi
4.317
?
  • Zaklenjeno
Zaradi naše finančne stiske bi bilo zelo dobro, če bi me ravnatelj zaposlil kot volonterko za polovični delovni čas. Mogoče kdo kaj ve o tem...
Odgovori
25
Ogledi
6.671
  • Zaklenjeno
Imam vprašanje in ne najdem nikjer odgovora. Dobila sem volontersko pripravništvo in začnem s 1.3.2014. Še vedno sem prijavljena na zavodu za...
Odgovori
3
Ogledi
2.409
  • Zaklenjeno
Zdravo! Mene pa zanima naslednje v povezavi s pripravništvom. Upam, da kdo pozna odgovor. :) 1. Ali se čas opravljanja volonterskega...
Odgovori
15
Ogledi
5.953
  • Zaklenjeno
Kaj še je kdo dobil danes obvestilo, da je potrebno dopolnit vlogo? Jaz morem ponovno poslat seznam izpitov z ocenami, ker iz tistega ni razvidno...
Odgovori
57
Ogledi
11.603
  • Zaklenjeno
Naslov razpisa: Javni razpis pripravniških mest v javnih šolah in vrtcih Rok za prejem ponudb: 03.02.2014 Razpisna dokumentacija (vzeto iz...
Odgovori
113
Ogledi
36.275
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni...mene ena stvar zanima pa ne najdem konkretnega odgovora zato bom še tu vprašala, kako in kaj, če morda kdo pozna stvari bolje! Ali...
Odgovori
18
Ogledi
3.153
  • Zaklenjeno
Med brskanjem sem naletela na nekaj podatkov o zadnjem razpisu za volonterska pripravništva (maj 2013). Prijavilo se je 688 kandidatov: 351 za...
Odgovori
6
Ogledi
2.713
  • Zaklenjeno
(posredujem sporočilo) Ali se za volontersko pripravništvo lahko prijavim kadarkoli? Za opravljanje volonterskega pripravništva se kandidati...
Odgovori
23
Ogledi
7.989
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Zanima me, kolikšen je odpovedni rok s strani volonterskega pripravnika? Npr. če se ponudi drugje možnost plačane službe ... Hvala...
Odgovori
4
Ogledi
2.715

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu