Plačana malica in potni stroški tudi za volonterske pripravnike

Trenutno berete:
Plačana malica in potni stroški tudi za volonterske pripravnike

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pozdravljeni. Mene pa zanima, kateri dan v mesecu vam šola nakaže povrnjene potne stroške in malico? 5., 10. ali 15. v mesecu? Hvala.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ste že vsi dobili nakazano? Jaz še vedno čakam.
 
Še vedno nič. :( Je mogoče potrebno še kaj dodatno izpolniti, da dobiš povrnjene stroške prevoza in malice? Ker me že malo skrbi glede na to, da ste tukaj pisali, da ponavadi dobite 5. v mesecu.:unsure:
 
Še vedno nič. :( Je mogoče potrebno še kaj dodatno izpolniti, da dobiš povrnjene stroške prevoza in malice? Ker me že malo skrbi glede na to, da ste tukaj pisali, da ponavadi dobite 5. v mesecu.:unsure:


Povprašaj v računovodstvu na šoli - verjetno dobiš tam najboljši odgovor, morda je potrebno izpolniti še kak obrazec s številom dnevnih prisotnosti/ ur?
 
Tudi jaz sem dobila nakazilo v zacetku novembra. Prav tako nisem rabila nic dodatno izpolnjevati.
Je pa res ocitno, da so te stvari odvisno od organizacije na posamezni soli...
 
Ste že vsi dobili nakazano? Jaz še vedno čakam.

Speechless, če ti je kaj v tolažbo, verjetno nisi edina, ki še nisi dobila. Nakazilo za potne stroške in malico bi morali dobiti vsi najbolj pozno 15. v mesecu. Sama sem se odločila, da do 17.11. počakam, če do takrat ne bo nakazila, bom poklicala na ministrstvo, da mi povedo, kdaj je bil denar zame nakazan, ker v šoli niti računovodstvo niti tajništvo ne ve nič o nakazilu, ki mi pripada.
 
Računovodstvo mora sprocesirati tvoj "plačni list". Naj se ne sprenevedajo...
 
Tudi mene zanima za koliko € se poveča socialna v primeru volonterstva?
Je že kdo dobil kakšne povratne informacije iz CSD?
Mene pa bolj konkretno zanima glede tega ... ali ta dodatek za volonterje dobiš samo če si prijavljen na zavod in zaprosiš za denarno socialno pomoč, ali lahko zato zaprosim neodvisno od tega?

hvala.
 
Mene pa bolj konkretno zanima glede tega ... ali ta dodatek za volonterje dobiš samo če si prijavljen na zavod in zaprosiš za denarno socialno pomoč, ali lahko zato zaprosim neodvisno od tega?

hvala.

Poppy, jaz sem prijavljena na zavodu in prejemam denarno socialno pomoč, zato sem kot volonterka opravičena do tega dodatka.
 
to je res da moraš najprej biti upravičen do socialne pomoči, šele takrat ti pripada dodatek. mene pa zanima, če je to res, da se mora šola prijaviti v nek sistem, (oz. mora biti vpisana v register na CSD) da ti sploh dobiš ta dodatek, ali ti v vsakem primeru pripada?
 
to je res da moraš najprej biti upravičen do socialne pomoči, šele takrat ti pripada dodatek. mene pa zanima, če je to res, da se mora šola prijaviti v nek sistem, (oz. mora biti vpisana v register na CSD) da ti sploh dobiš ta dodatek, ali ti v vsakem primeru pripada?

Če prejemaš denarno socialno pomoč je dovolj, da na CSD oddaš kopijo odločbe volonterskega pripravništva. V roku enega meseca dobiš nov sklep iz CSD.
 
meni so rekli, da moja šola kao ni v tem sistemu, in da ti ne pripada?????
 
meni so rekli, da moja šola kao ni v tem sistemu, in da ti ne pripada?????

Priporočam ti, da pokličeš na CSD ali pa kar odneseš kopijo odločbe tja in boš videla, kaj ti bodo rekli. Mislim pa, da šola nima s tem nič, ker ti ta dodatek tako nakaže CSD na tvoj TRR.
 
zanima me, če bo slučajno februarja razpis in bodo objavljena plačana pripravništva, ali lahko prekineš volontersko pripravništvo in se ponovno prijaviš.
 
Predlagam ti, da pošlješ mail na ministrstvo glede novega razpisa - zaenkrat ni še nič znanega.
Predvidevam pa, da bo prišlo do kakšne spremembe na področju pripravništva.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu