Splošne informacije

Splošne diskusije o pripravništvu v vzgoji in izobraževanju.
Teme
51
Prispevki
1.182

[arhiv] Plačano pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
5
Prispevki
260
Teme
5
Prispevki
260

[arhiv] Volontersko pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
38
Prispevki
1.262
Teme
38
Prispevki
1.262

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Ne prezri
Po klicanju in klicanju, sem končno doklicala mizš :) ure za strokovnega si lahko pridobimo iz pogodbe o zaposlitvi, podjemne pogodbe...
Odgovori
65
Ogledi
60.823
  • Ne prezri
=============================================================== NE PREZRI: Pravilnik o pripravništvu strokovnih delavcev na področju vzgoje in...
Odgovori
0
Ogledi
15.868
Pozdravljeni, glede na trenutne razmere glede pripravništev, ali je možno kako pridobiti ure, da lahko pristopiš na strokovni izpit ali bomo...
Odgovori
62
Ogledi
23.761
Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam pripravništvo kot svetovalna delavka v vrtcu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
475
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in gimnaziji (lahko pa tudi bodisi eno bodisi drugo) in bi...
Odgovori
0
Ogledi
419
Pozdravljeni, zanima me kako je glede učne obveze, kadar obsega več od obveznih 22 ur? Npr. 24 ali pa 25 ur. Lahko dodatne ure ravnatelj določi...
Odgovori
2
Ogledi
1.341
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je poleg tega še treba storiti? Kateri so še pogoji za...
Odgovori
1
Ogledi
827
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da sem odpravila določeno število ur na šoli? Ali...
Odgovori
0
Ogledi
819
Pozdravljeni, za prijavo na strokovni izpit moram v obrazec vnesti informacije o svoji izobrazbi. Zahtevani so tudi podatki o srednješolski...
Odgovori
2
Ogledi
1.043
Jaz pa bi imela vprašanje glede nastopov, ki jih damo zraven k prijavi na strokovni izpit. Opravljam pripravništvo. Ali mora biti nujno tistih 5...
Odgovori
0
Ogledi
1.115
Pozdravljeni, V osnovni šoli delam kot spremljevalka učencu s čustveno-vedenjskimi ter učnimi težavami. Zanima me, če moje delo šteje kakšen...
Odgovori
12
Ogledi
6.684
Zdravo, imam vprašanje v zvezi z nastopi, ki so pogoj za strokovni izpit. Ali je kje poleg števila nastopov (5) točno določeno, pri katerih...
Odgovori
1
Ogledi
865
Zdravo, opraviti moram pripravništvo oz. strokovni izpit. Nekaj let sem bila odsotna s področja šolstva zaradi porodniške ipd. Kakšna je trenutna...
Odgovori
0
Ogledi
1.510
Pozdravljeni. Ker nisem našla da bi bilo kje specifično opredeljeno v uradnem listu se obračam na to stran. Sem absolventka magisterija na FF...
Odgovori
0
Ogledi
1.189
Pozdravljeni! Zanima me ali lahko preko študentskega servisa pridobim nekaj ur za strokovni izpit ali me morajo nujno zaposliti? Vodstvo vrtca...
Odgovori
2
Ogledi
2.300
Pozdravljeni! Ali ima kdo dobro napisan načrt uvajalnega obdobja za razpis ''Učim se biti učitelj''? Ali mi lahko kdo posreduje kakšne napotke...
Odgovori
0
Ogledi
1.131
Pozdravljeni, mi zna kdo povedati, katere nastope je treba opraviti? Oz ali je kje določeno kaj? Rutina? vodena dejavnost? Mora biti vsaj en...
Odgovori
1
Ogledi
1.274
Pozdravljeni, imela bi 2 vprašanja, kar se tiče javnih del v šolah. 1. Če ima ravnatelj v OŠ dva kandidata za javna dela: enega s pedagoško...
Odgovori
1
Ogledi
1.796
Pozdravljeni, mene pa zanima kako je s pripravništvom v vrtcu za pomočnico vzgojiteljice? Meni so v pogodbi napisali, da traja 3 mesece in da...
Odgovori
0
Ogledi
1.272
Živijo. Zanima me sledeče. Po poklicu sem diplomirana vzg. Trenutno sem zaposlena kot pomočnica vzg. Strokovnega izpita še nimam. Po pogovoru z...
Odgovori
0
Ogledi
1.278
Pozdravljeni, zanima me, ali moram kot učiteljica razrednega pouka z opravljenim modulom angleščine, opraviti kakšnega od petih nastopov tudi pri...
Odgovori
2
Ogledi
1.540
Pozdravljeni, se nam “pomočnikom vzgojitelja” obeta v prihodnosti kakšnen projekt, preko katerega bi se dalo dobiti pripravništvo? Lp
Odgovori
0
Ogledi
1.373

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu