Učitelj matematike na osnovni šoli ali profesor matematike na gimnaziji

Trenutno berete:
Učitelj matematike na osnovni šoli ali profesor matematike na gimnaziji

Pridružen
4. jun 2023
Prispevki
3
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in gimnaziji (lahko pa tudi bodisi eno bodisi drugo) in bi bil pripravljen deliti svoje izkušnje (prednosti, slabosti in vse kar spada zraven)? Sama sem namreč precej v dilemi, v katero "smer" me bolj vleče. Zaključujem študij, a je v meni še vedno prisotna neka negotovost in strah, da ne bom tako dobra v poučevanju, kot bi si želela (saj veste - "only perfection is good enough" - malo za šalo, malo za res). Kakršne koli izkušnje (predvsem v začetku poučevanja) so zelo dobrodošle :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
880
  • Ne prezri
Spoštovani! Prišlo je do zlorabe našega administratorskega računa na Facebooku, ki skrbi za...
Odgovori
0
Ogledi
706
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
346
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
Ko učenci posvetijo pozornost učnemu okolju in vsebinam (ne učitelju, ampak kar pripravimo za...
Odgovori
0
Ogledi
411
  • Članek
V želji po ustvarjanju (s)podbude, ki ima potencial spremeniti način izobraževanja učiteljev in...
Odgovori
0
Ogledi
420
  • Članek
Projekt AI4T opolnomoča učitelje in svetovalce z brezplačnim, prosto dostopnim, več jezičnim...
Odgovori
0
Ogledi
274

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu