Pripravništvo za pomočnico ali diplomirano vzgojiteljico

Trenutno berete:
Pripravništvo za pomočnico ali diplomirano vzgojiteljico

Pridružen
27. nov 2020
Prispevki
1
Živijo. Zanima me sledeče. Po poklicu sem diplomirana vzg. Trenutno sem zaposlena kot pomočnica vzg. Strokovnega izpita še nimam. Po pogovoru z ravnateljico glede strokovnega pravi, le ta pravi, da lahko opravljam strokovni izpit za pomočnico, saj sem zaposlena na tem delovnem mestu in ne za diplomirano, kot je moja zadnja pridobljena izobrazba.

Ima kdo podobno izkušnjo oziroma točno ve, kako in kaj?? Bom seveda poklicala tudi na MIZŠ.. Pa vendar najprej vprašam tukaj.

Hvala in lep pozdrav
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.141
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
Ravnatelji podpirajo predlog enoletne pripravljalnice za učence priseljence, ki slovenskega...
Odgovori
0
Ogledi
311
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
433
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
147

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu