Pedagoške ure v vrtcu za opravljanje strokovnega izpita za učiteljico

Trenutno berete:
Pedagoške ure v vrtcu za opravljanje strokovnega izpita za učiteljico

Pridružen
9. mar 2022
Prispevki
1
Pozdravljeni. Ker nisem našla da bi bilo kje specifično opredeljeno v uradnem listu se obračam na to stran.
Sem absolventka magisterija na FF, ang. + soc. in po koncu študija bi rada delo iskala na šolah kot učiteljica/profesorica za angleščino ali/in sociologijo. Vem, da se za šolsko leto 2021/22 pod pedagoške ure, ki jih potrebuješ za pristop k strokovnemu izpitu, šteje tudi študentsko delo. Ponudila se mi je priložnost dela v vrtcu in me zanima, če lahko te ure uveljavljam kot pedagoške ure za strokovni izpit iz področja izobraževanja na šolah? Ali morajo biti te ure striktno opravljene na šolah oz. drugih izobraževalnih ustanovah?
Hvala za pomoč in odgovore!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Ob jubilejni 50. obletnici Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem bo potekal znanstveni...
Odgovori
0
Ogledi
39
  • Članek
Nacionalni inštitut za javno zdravje – OE Ljubljana pripravlja usposabljanje za pedagoške oz...
Odgovori
0
Ogledi
337
  • Članek
Na podlagi razpisa »REACT-EU: IKT za visokošolske zavode, ki izvajajo pedagoške študijske...
Odgovori
0
Ogledi
184
  • Članek
Delovna skupina, ki jo vodim od začetka letošnjega leta, ima jasno nalogo. To je pripraviti...
Odgovori
0
Ogledi
641
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
847
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
992

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu