Pridobitev ur za prijavo na strokovni izpit

Trenutno berete:
Pridobitev ur za prijavo na strokovni izpit

Pridružen
23. dec 2021
Prispevki
6
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni!

Zanima me ali lahko preko študentskega servisa pridobim nekaj ur za strokovni izpit ali me morajo nujno zaposliti?

Vodstvo vrtca pravi, da naj bi sedaj v času korone dovolili tudi preko študentskega servisa pridobivati ure za strokovni izpit?

Hvala vsem za odgovore!

Lep pozdrav
Karin
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!

Zanima me ali lahko preko študentskega servisa pridobim nekaj ur za strokovni izpit ali me morajo nujno zaposliti?

Vodstvo vrtca pravi, da naj bi sedaj v času korone dovolili tudi preko študentskega servisa pridobivati ure za strokovni izpit?

Hvala vsem za odgovore!

Lep pozdrav
Karin
Kolikor je meni znano lahko pridobivaš ure za strokovni izpit tudi preko študentskega servisa. Samo pač nekak si vodi kolko ur boš mela da boš jim lahko potem priložla.

Lp
 
Pozdravljena.
Da, ure se ti priznajo. Zavod ti mora napisati ustrezno potrdilo, ki se ujema s sklepom, ki ga je izdala ministrica lani (kadrovske potrebe). Priznajo se ti vse ure, ki jih naredišm vpišeš jih pod pripravništvo. Poleg potrdila s strani zavoda, moraš priložiti tudi potrdilo o vpisu.
Srečno in lep pozdrav
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Odgovori
0
Ogledi
71
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve...
Odgovori
0
Ogledi
319
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je ob obisku predsednice Evropskega...
Odgovori
0
Ogledi
317
  • Članek
Rok za prijavo na jesenski izpitni rok splošne mature se v torek izteka. Pisne izpite bodo...
Odgovori
0
Ogledi
286
  • Članek
Univerza v Novi Gorici je lansko leto skupaj s partnerji, Univerzo v Ljubljani, Institutom Jožef...
Odgovori
0
Ogledi
355
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje znova podaljšuje rok za prijavo na javni poziv za...
Odgovori
0
Ogledi
638
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
685

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu