Podatki o izobrazbi za strokovni izpit

Trenutno berete:
Podatki o izobrazbi za strokovni izpit

Pridružen
20. mar 2023
Prispevki
1
Področje
  1. Poklicne in strokovne šole
Pozdravljeni,

za prijavo na strokovni izpit moram v obrazec vnesti informacije o svoji izobrazbi. Zahtevani so tudi podatki o srednješolski izobrazbi: številka, datum in izdajatelj maturitetne listine, ki pa je jaz ne morem najti. Ali obstaja kakšen drugačen način, da ponovno pridobim podatke o svoji maturitetni izobrazbi?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

za prijavo na strokovni izpit moram v obrazec vnesti informacije o svoji izobrazbi. Zahtevani so tudi podatki o srednješolski izobrazbi: številka, datum in izdajatelj maturitetne listine, ki pa je jaz ne morem najti. Ali obstaja kakšen drugačen način, da ponovno pridobim podatke o svoji maturitetni izobrazbi?
Pozanimajte se na srednji šoli, ki ste jo končali.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Leta 2022 je bilo za raziskovalno-razvojno dejavnost (RRD) namenjenih 1 milijarda in 195...
Odgovori
0
Ogledi
64
  • Članek
V zbirki Ugotovitve poročila Eurydice je objavljen prevod glavnih ugotovitev poročila Eurydice...
Odgovori
0
Ogledi
370
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
1
Ogledi
239
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
127
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
732
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
478

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu