Pridobitev ur za prijavo na strokovni izpit

Trenutno berete:
Pridobitev ur za prijavo na strokovni izpit

Prispevki
1
Pozdravljeni!

Zanima me ali lahko preko študentskega servisa pridobim nekaj ur za strokovni izpit ali me morajo nujno zaposliti?

Vodstvo vrtca pravi, da naj bi sedaj v času korone dovolili tudi preko študentskega servisa pridobivati ure za strokovni izpit?

Hvala vsem za odgovore!

Lep pozdrav
Karin

Prispevki
9
Pozdravljeni!

Zanima me ali lahko preko študentskega servisa pridobim nekaj ur za strokovni izpit ali me morajo nujno zaposliti?

Vodstvo vrtca pravi, da naj bi sedaj v času korone dovolili tudi preko študentskega servisa pridobivati ure za strokovni izpit?

Hvala vsem za odgovore!

Lep pozdrav
Karin
Kolikor je meni znano lahko pridobivaš ure za strokovni izpit tudi preko študentskega servisa. Samo pač nekak si vodi kolko ur boš mela da boš jim lahko potem priložla.

Lp

Prispevki
15
Pozdravljena.
Da, ure se ti priznajo. Zavod ti mora napisati ustrezno potrdilo, ki se ujema s sklepom, ki ga je izdala ministrica lani (kadrovske potrebe). Priznajo se ti vse ure, ki jih naredišm vpišeš jih pod pripravništvo. Poleg potrdila s strani zavoda, moraš priložiti tudi potrdilo o vpisu.
Srečno in lep pozdrav

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

• Članek
MOVIT vabi na usposabljanje za pripravo znaka kakovosti v programu Evropska solidarnostna enota...
Odgovori
0
Ogledi
364
  • Članek
Pedagoški inštitut sporoča, da so podaljšali rok za prijavo povzetka na 7. znanstveno konferenco...
Odgovori
0
Ogledi
126
  • Članek
Na naše uredništvo se je obrnila mama dijaka, ki obiskuje Srednjo šolo Slovenska Bistrica. Po...
Odgovori
0
Ogledi
101
  • Članek
Zavod za šolstvo 17. in 18. maja 2022 organizira XXIV. strokovni posvet pomočnikov ravnateljev z...
Odgovori
0
Ogledi
13
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 30. maj 2022 Ura izpita: 17.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
100
Izpraševalke so prijazne, iščejo znanje in po potrebi pomagajo. USTAVA (Mihelič) 1. Načelo...
Odgovori
0
Ogledi
397
Pozdraljeni, zanima me, če je kdo pristopil k strokovnemu izpitu iz madžarskega jezika. BI...
Odgovori
0
Ogledi
161

Zadnji prispevki

Na vrhu