Splošne informacije

Splošne diskusije o pripravništvu v vzgoji in izobraževanju.

[arhiv] Plačano pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
5
Prispevki
260
Teme
5
Prispevki
260

[arhiv] Volontersko pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
38
Prispevki
1.262
Teme
38
Prispevki
1.262

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni! Ker se intenzivno pripravljam na izpit, me zanima koliko je še v veljavi, da menjajo komisije tik pred zdajci? Ali ste imeli enako...
Odgovori
2
Ogledi
1.535
Prosim za informacijo glede nastopov. Za pristop k strokovnemu izpitu jih potrebujemo pet oz. pet priprav, ki jih odobri mentor, je tako? Je to...
Odgovori
10
Ogledi
9.327
Pozdravljeni! Nikjer nisem zasledila podobne teme. Mi lahko kdo pove, ali je pripravništvo možno opravljati že med študijem? Sama sem trenutno...
Odgovori
0
Ogledi
1.622
Pozdravljeni, je tu kdo, ki je v zadnjih nekaj letih opravljal/a pedagoško-andragoško izobraževanje na Filozofski fakulteti v Ljubljani, in bi...
Odgovori
0
Ogledi
1.515
Pozdravljeni, kot učitelj začetnik moram vsak mesec izpolnjevati mesečno poročilo za MIZŠ (tista tabela, kjer pišeš aktivnosti), vendar nikakor ne...
Odgovori
0
Ogledi
1.477
Pred leti sem preko zavoda - programa za uvajanje na delovnem mestu delala kot pomočnik vzgojitelja in naredila 166 ur. Kolk od tega se mi prizna...
Odgovori
2
Ogledi
1.601
Živjo, v šol.letu 2018/19 sem že imela absolventski staž. Sedaj bom v oktobru opravila zagovor diplome. Ker pa je do naslednjega razpisa za...
Odgovori
0
Ogledi
1.446
Pozdravljeni, zanima me ali ima kdo kakšne informacije, če bo v prihodnosti mogoče razpisan program: Študij specialne in rehabilitacijske...
Odgovori
0
Ogledi
1.849
Živijo! Poleg 5 nastopov pred mentorjem in ravnateljem in več potrebno opraviti 30 nastopov pred mentorjem?? Hvala.
Odgovori
0
Ogledi
1.200
Pozdravljeni, Pogovarjala sem se s kolegico in naleteli sva na točko, pri kateri nimava skupnega menja oz. odgovora. Kolegica je zaposlena do...
Odgovori
8
Ogledi
9.708
Lepo pozdravljeni, a je tu še kdo, ki je starejši od 29 let in se želi prijaviti na opravljanje pripravništva v šolstvu? Zadnji razpisi, ki sem...
Odgovori
10
Ogledi
5.540
Pozdravljeni, ima mogoče kdo kakšne informacije glede "prihajajočega" razpisa za pripravništvo? Bo razpis še letos ali komaj naslednje leto...
Odgovori
0
Ogledi
964
Pozdravljeni. Sem dipl.inz.kem tehnologije in ze 4 leta aktivno iscem zaposlitev na svojem podrocju. Ker se mi nikakor nic ne odpre, ze nekaj...
Odgovori
0
Ogledi
1.029
Pozdravljeni! Se vnaprej opravičujem, če je moje vprašanje nenavadno - sama namreč šele začenjam z pripravništvom oz iskanjem le-tega. Ali se...
Odgovori
1
Ogledi
929
Ste v zadregi, radi bi se učili skupinsko? Predlagam učno skupino v Ljubljani, da lažje preletimo snovi, poklepetamo in zmanjšamo napetost in...
Odgovori
0
Ogledi
2.339
Pozdravljeni, kaj pa pomeni dokazilo organizatorja, iz katerega je razviden obseg aktivnosti in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti?
Odgovori
4
Ogledi
3.954
Pozdravljeni, Zanima me ali morda kdo ve ali se lahko priprave podvajajo (da se ista priprava steje v dveh paralelkah kot za dva samostojna...
Odgovori
0
Ogledi
804
Pozdravljene Sem anja nova tukaj. Zanima me sicer naslednje. Po poklicu sem gostinsko turisticni tehnik. Trenutno pa se zanimam za pomocnika...
Odgovori
0
Ogledi
793
Zaposlena sem za ndč izven šolstva, želela pa bi opravljati strokovni izpit. Žal ne morem priti do ur drugače, kot preko podjemne pogodbe. Ali je...
Odgovori
0
Ogledi
2.355
Zanima me, če je že kdo bil obveščen o izbornem postopku ministrstva za multiplikatorja POŠ za projekt Popestrimo šolo, katerega rok oddaje je bil...
Odgovori
1
Ogledi
2.298

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu