Splošne informacije

Splošne diskusije o pripravništvu v vzgoji in izobraževanju.

[arhiv] Plačano pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
5
Prispevki
260
Teme
5
Prispevki
260

[arhiv] Volontersko pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
38
Prispevki
1.262
Teme
38
Prispevki
1.262

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, nedavno me je kontaktirala profesorica (mentorica) s srednje šole, pri kateri sem tekom študija opravlajla obvezno pedagoško prakso...
Odgovori
3
Ogledi
5.595
Živjo! S 1.12.2016 sem začela s pripravništvom v OŠ, na oddelku razrednega pouka. Vem da moram sproti voditi dnevnik vsega kar počnem...mi mogoče...
Odgovori
1
Ogledi
2.613
Lepo pozdravljeni! Zanima me, kako je z opravljenim pripravništvom in strokovnim izpitom v tujini - se kaj od tega lahko prizna v Sloveniji? Imam...
Odgovori
8
Ogledi
6.247
Lep pozdrav, od enega ravnatelja sem prejela informacije, da ministrstvo pospešno pripravlja nov razpis/pripravništvo, oziroma razmišlja o...
Odgovori
56
Ogledi
20.212
Zdravo. Tudi jaz opravljam pripravništvo oz. bom imela nastope v jesenskem času. Slišala sem, da moram pisati dnevnik. Zanima me, če ga pišem v...
Odgovori
1
Ogledi
2.076
Zivjo, mene pa samo zanima ce ima kdo najnovejse odgovore za strokovni izpit pomocnice vzgojiteljice?
Odgovori
1
Ogledi
2.230
Živijo, odpiram novo temo. Naslov je namerno splošen (in morda 'catchy'), ker bi želela zajeti čim več ljudi oziroma vas pozvati, da skupaj podamo...
Odgovori
72
Ogledi
9.287
Pozdrav vsem, pišem v imenu sindikata študentov, dijakov in mladih (in malo manj mladih) brezposelnih 'Sindikat Mladi plus' (Mladi plus), kjer...
Odgovori
16
Ogledi
2.781
Lep dober večer vsem! Eno vprašanje, če je bil kdo v podobni situaciji. Sem dvopredmetna študentka, ki ima na eni smeri že vse zaključeno (dobro...
Odgovori
3
Ogledi
3.274
  • Zaklenjeno
Sporočilo na strani ministrstva: ----- MIZŠ načrtuje objavo javnega razpisa »Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja«, ki ga delno...
Odgovori
295
Ogledi
38.549
Zanima me, kako je sedaj s pripravništvom? Na forumu dobivam različne informacije in vsak pove drugače, zato me zanima, če kdo 100% ve, kako je...
Odgovori
59
Ogledi
13.714
Upam, da ni problem, da sem odprl novo temo. Bi samo delil en redek potencialno pozitiven odgovor, ki meni ne pomaga, mogoče bo pa komu drugemu...
Odgovori
9
Ogledi
4.264
Dodajam še (zelo natančen) povzetek same predstavitve, ki je bila interpretirana s strani mag. Darinke Cankar dne 16. 10. 2015 (za vse, ki se...
Odgovori
22
Ogledi
6.449
Čau, kot veste se med pogoje za strokovni izpit poleg formalnega vzgojno-izobraževalnega dela v šoli oz. vrtcu lahko šteje tudi do 80 ur...
Odgovori
0
Ogledi
2.044
Zanima me, če ima kdo kakšne informacije glede letošnjega razpisa za pripravništvo. Bo ali ga ne bo?
Odgovori
69
Ogledi
16.308
ojla...sem nova in imam vprašanje. Po prvi bolonjski stopnji sem pridobila naziv profesorica biologije in gospodinjstva. Trenutno me čaka še...
Odgovori
0
Ogledi
1.347
Pozdravljeni! Zanima me, kako poteka pripravništvo, izvajanje nastopov, naloge pripravnika in mentorja, koliko ur delaš na dan,... Koliko mesecev...
Odgovori
0
Ogledi
1.237
Spoštovani, mene bi pa zanimalo ali se mi lahko v prizna tudi volontiranje v času šolanja (študija). V šolskem letu 2012/2013 sem kot volonter na...
Odgovori
1
Ogledi
1.161
Živjo! Diplomo bom imela v roki čez kakšen mesec. Vendar pa sem volunterka v socialnem centru, kjer otroke inštruiram kemijo. Bi se mogoče to...
Odgovori
8
Ogledi
3.982
Pozdravljeni :) Dobila sem informacija, da če si zaposlen v šolstvu več kot 3 mesece (Npr opb, jutranje varstvo) potem se ne moreš več prijaviti...
Odgovori
19
Ogledi
2.583

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu