Nove objave

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
61
Ogledi
11.739
  • Članek
Učenci in dijaki nekaterih šol bodo morali udeležbo na številnih šolskih tekmovanjih plačati...
Odgovori
0
Ogledi
37
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
84
Ogledi
19.250
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
76
Ogledi
15.582
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
19
Ogledi
5.009
  • Vprašanje
Kot pomočnik vzg. sem napredoval na podlagi aneksa o usklajevanju plačilnih razredov in nazivov...
Odgovori
0
Ogledi
116
Za učiteljico RP 1. Avtonomija šolskega prostora 2. Ocenjevanje znanja 3. Zagotavljanje...
Odgovori
0
Ogledi
125
Na spletišču EUR-Lex se 31. 8. 2024 v rubriki Uradni listi Evropske unije EUR-Lex avgust 2024...
Odgovori
0
Ogledi
65
Uradni list Republike Slovenije št. 82/2024 z dne 24. septembra 2024 dobite na naslednjih...
Odgovori
0
Ogledi
48
  • Članek
Naziv DigiVzornik.si je priznanje Ministrstva za digitalno preobrazbo za izjemne dosežke pri...
Odgovori
0
Ogledi
31
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje (MVI) je za prihajajoče študijsko leto povečalo sredstva...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. V kratkem me čaka izpit, pa me zanima če bi bil kdo pripravljen podelit kakšne...
Odgovori
2
Ogledi
362
Pozdravljeni, Čez nekaj dni me čaka ponovno opravljanje strokovnega izpita (dva predmeta) in me...
Odgovori
0
Ogledi
110
  • Članek
Miran Kos izrazil željo po večjem številu ur športne vzgoje v osnovnih in srednjih šolah ter...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Članek
Evropski teden trajnostnega razvoja bo letos potekal v razširjeni obliki, in sicer od 18...
Odgovori
0
Ogledi
41
  • Članek
Slovenija je v letu 2023 za raziskovalno-razvojno dejavnost (RRD) namenila 518,2 milijona EUR...
Odgovori
0
Ogledi
41
Uradni list Republike Slovenije št. 81/2024 z dne 20. septembra 2024 dobite na naslednjih...
Odgovori
0
Ogledi
88
Pozdravljeni, Zanima me, ali sestavljanje maturitetnih pol in njihovo ocenjevanje (tudi ustnega...
Odgovori
0
Ogledi
103
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
1
Ogledi
1.105
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT-USTAVA - USTAVA Preberi več o...
Odgovori
1
Ogledi
1.378

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dobrodošli na

Registrirani uporabniki Foruma Mladi učitelj imajo več ugodnosti.
Vabljeni k brezplačni registraciji in uporabi foruma!

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Nazaj
Na vrhu