Pripravništvo za: POMOČNIK VZGOJITELJA

Izmenjavanje izkušenj in informacij za pripravnike - pomočnik vzgojitelja.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kdo v vrtcu določa javnoveljavne programe?
Odgovori
0
Ogledi
1.085
Pozdravljeni, Določili so mi komisijo v sestavi: - izpraševalka za predpise: Beba Adamič Tomič, -izpraševalka za ustavno ureditev: Jerneja Cifer...
Odgovori
0
Ogledi
1.217
kakšne so GROS,KRIŽNAR inZUPANČIČ?
Odgovori
2
Ogledi
1.492
Pozdravljeni. Zanima me, ali se je kdo že srečal s potrdilom za uveljavljanje študentskih ur pri strokovcu. Potrebno je napisati potrdilo po...
Odgovori
0
Ogledi
1.028
Pozdravljene, tiste, ki boste imele v kratkem strokovni izpit (pomočnica vzgojiteljice) ali pa ste ga že imele, me zanima pri katalogu znanja...
Odgovori
0
Ogledi
1.766
Pohlin Schwarzbartl - zakonodaja (zelo prijazna) - V čem se razlikujeta in v čem sta si različna LDN in publilacija vrtca? - Katere programe v...
Odgovori
0
Ogledi
1.888
  • Zaklenjeno
Živjo😊 Dobila sem datum za zagovor. In sicer 24. 3. 2022 ob 17.00. Zanima me, če ima še kdo na ta dan? Komisija: -ustava: Miroslava Palhartinger...
Odgovori
1
Ogledi
1.313
Zdravo Prosim vas ce je kdo pripravljen povedat kako naj izgleda priprava za strokovni izpit kaj mkra vse vsebovati. Lp ter hvala
Odgovori
1
Ogledi
4.996
Zdravo, Zanima me Ali mi lahko kdo pomaga pojasniti kako izgledajo nastopi v vrtcu. Ali če imate primer kako nastop izgleda. Najlepša hvala za...
Odgovori
0
Ogledi
4.840
Pozdravljeni, zanima me ali je opravljanje pripravnistva omogocen tudi v privat vrtcu ali pride v postev le javni vrtec? Hvala, lp
Odgovori
8
Ogledi
8.188
Pozdravljeni! Zanima me, če je katera od vas bila zaposljena za 4 ure oz. je delal 20ur na teden kot pomočnica vzgojiteljice? Kako ste opravljali...
Odgovori
4
Ogledi
3.551
Pozdravljeni, kakšna je bila vaša vsebina nastopov v sklopu pripraviništva za pomočnika vzgojitelja? Priprava na kosilo, spanje ipd., ali "prave...
Odgovori
4
Ogledi
4.906
Zanimajo me vaše ozkušnje z iskanjem vrtca, ki vas je bil pripravljen vzeti na volonterstvo. Sama sem namreč imela težave že ko sem iskala obvezno...
Odgovori
2
Ogledi
3.485
Pozdravljeni! Danes sem pričela z volonterskim pripravništvom za pomočnico vzgojiteljice in zanima me ali se piše dnevnik ali ne? Hvala in lep...
Odgovori
6
Ogledi
4.076

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu