Opravljanje pripravništva za pomočnika vzgojitelja (20ur na teden)

Trenutno berete:
Opravljanje pripravništva za pomočnika vzgojitelja (20ur na teden)

Pridružen
27. jun 2015
Prispevki
66
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni!

Zanima me, če je katera od vas bila zaposljena za 4 ure oz. je delal 20ur na teden kot pomočnica vzgojiteljice? Kako ste opravljali pripravništvo? Ste se z mentorico dobili po službi ali pred službo?
Zanima me tudi, kako ste sodelovali z mentorico in kako ste opravljali nastope.

Za vsako informacijo bi vam bila zelo hvaležna :)

Lep pozdrav
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ne zato ker nikjer pripravništva sploh ne dobim ker še ni bilo nobenega razpisa..mi zaupaš iz kod si in kje delaš pripravništvo?
Lp
 
Jaz sem opravljala pripravništvo kot zaposlena za 20 ur na teden. Pripravništvo sem opravljala v oddelkih kjer so me potrebovali. Nastope pa sem opravljala pri moji mentorici v času dnevne rutine - ponavadi po malici. Z mentorico sva se za nastope dogovarjali med delovnim časom.

Lep pozdrav
 
Jaz uradno delam za 4 ure na dan, neuradno pa tam oddelam polni delovni čas-tako sem se zmenila, ker druge variante da delam strokovni izpit ni bilo.
 
Zdravo anja kaj te lahko vprasam kako si se sploh to lahjo zmenla? Mislim je vrtec normalno imel razpisano delovno mesto za polovicni delovni cas in so te pol sprejeli ali kako? Ker jaz bilokatro prosnjo posljem vse dobim negativno..
Lp Martina
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
228
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
570
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
431

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu