!vprašanje! Organizacija in financiranje vzgoje in izobraževanja

Trenutno berete:
!vprašanje! Organizacija in financiranje vzgoje in izobraževanja

Pridružen
4. avg 2022
Prispevki
1
Pozdravljene,
tiste, ki boste imele v kratkem strokovni izpit (pomočnica vzgojiteljice) ali pa ste ga že imele, me zanima pri katalogu znanja (predpisi, ki urejajo področje vzgoje in izobraževanja) A razdelek. Ali ste se vse te zakone učile na pamet, ali le posplošeno (večina je za šole in izobraževanje odraslih). Jaz dosti teh zakonov ne razumem oz. si jih ne znam razložiti po svoje, da bi se jih pa učila na pamet, pa jih je ogromno.

Hvala vsem za odgovore in vsem tistim, ki boste imele strokovni izpit veliko uspeha.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, pri vprašanjih sem zasledila vprašanje glede razlike otrokovih pravic v ustavi in...
Odgovori
0
Ogledi
1.566
  • Članek
Pedagoški inštitut in Akademija za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani v...
Odgovori
0
Ogledi
222
  • Članek
Po sumu grožnje dijaka pretekli teden v eni izmed ljubljanskih srednjih šol, so v Dijaški...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
264
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 6. 10. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 29. 9. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu z dne 29. 9...
Odgovori
0
Ogledi
480

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu