Vsebina nastopov - pomočnik vzgojitelja

Trenutno berete:
Vsebina nastopov - pomočnik vzgojitelja

Pridružen
6. dec 2011
Prispevki
4
Pozdravljeni,

kakšna je bila vaša vsebina nastopov v sklopu pripraviništva za pomočnika vzgojitelja? Priprava na kosilo, spanje ipd., ali "prave dejavnosti": dejavnosti iz jezika, matematike ...

Hvala za podeljene izkušnje :)

Lp, Branka
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem morala imeti dejavnosti... vsak nastop iz drugega področja dejavnosti. Ne vem pa, če povsod velja tako. Prijateljica, ki je delala s skupino prvega starostnega obdobja, vem, da je imela dejavnost, združeno s kosilom. Pozanimaj se pri vodstvu.
 
jaz sem imela stiri priprave iz dnevne rutine in eno gibalno urico, mentorica je bila za to, da nic ne kompliciramo :)
 
Pozdravljeni bi mi mogoče poslala pripravo za nastop nega otroka in počitek za starostno obdobje 1-2 leti, da vidim postopek priprave te rutine
 
dve rutini in tri dejavnosti. Priprava na kosilo in kosilo, počitek, gibalna dejavnost, matematična dejavnost in lutkovna igrica
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
179
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
857
1. Ustava (izpraševlka dr. Andreja Kurent): - veje oblasi (katere, sestava, naoge) - domnevna...
Odgovori
0
Ogledi
1.530
Pa je uspelo tudi meni 💪😄 V komisiji so mi zamenjali 2 izpraševalca, kar me je kar šokiralo...
Odgovori
0
Ogledi
982

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu