Pisanje dnevnika

Trenutno berete:
Pisanje dnevnika

Pridružen
2. feb 2014
Prispevki
28
Naziv
vzgojiteljica predšolskih otrok
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni!

Danes sem pričela z volonterskim pripravništvom za pomočnico vzgojiteljice in zanima me ali se piše dnevnik ali ne?
Hvala in lep pozdrav!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Na ministrstvu (ga. Valerija) pravijo, da je dnevnik POTREBNO pisati. Kako pa je napisan, ter kakšne "dolžine" je, je pa stvar dogovora med nami in mentorjem.
 
In komu se potem da ta dnevnik?
 
In kaj naj bi se pisalo notri? Meni so rekle punce, ki so že končala s strokovnim izpitom, da dnevnika ni bilo treba pisati ...
 
To tudi mene zanima. Mi imamo na šoli ednevnik, klasičnega, v papirni obliki, ni. Samo jaz si zase zapisujem med uro, če je kaj zanimivega ali pa kakšno idejo.
 
Ker so bila mnenja o tem ali je potrebno ali ne, zelo različna, sem pač poklicala na ministrstvo, kjer so mi rekli, da ga je treba pisati. To, ali ga boste pisale ali ne (ker ga naše predhodnice niso rabile) je pa vaša odločitev.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Obseg pouka je pomemben dejavnik učnega procesa učencev. Rezultati različnih raziskav so...
Odgovori
0
Ogledi
256

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu