Ustava Republike Slovenije

Forum za diskusije o gradivu v izbrani kategoriji.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Uporabnik gajrez je objavil novo gradivo: Državna ureditev Slovenije - tabela - Tabela državne ureditve Slovenije Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
1
Ogledi
806
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT-USTAVA - USTAVA Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
906
Uporabnik mečaj je objavil novo gradivo: Lahko berljiva Ustava RS - Ustava, napisana na bolj preprost in razumljiv način. Preberi več o tem...
Odgovori
0
Ogledi
1.051
Uporabnik socped je objavil novo gradivo: Konvencija o otrokovih pravicah - Konvencija o otrokovih pravicah Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
461
Uporabnik socped je objavil novo gradivo: Ustava RS - Ustava RS Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
788
Uporabnik Muca Copatarica je objavil novo gradivo: Ustava - Ustava 2020 Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
877
Uporabnik Alaz je objavil novo gradivo: VPRAŠANJA IN ODGOVORI (USTAVA) - Ustava, državna ureditev, človekove pravice, evropske institucije...
Odgovori
0
Ogledi
1.551
Uporabnik Sergandi je objavil novo gradivo: USTAVA REPUBLIKE SLOVENIJE - JUNIJ 2020 Preberite več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
1.074
Uporabnik mmasa je objavil novo gradivo: TABELA Državni organi - kdo, kaj, mandat, na predlog itd. 2020 - Tabela kdo, mandat, število članov, kdo...
Odgovori
0
Ogledi
689
Uporabnik slavica_n91 je objavil novo gradivo: vprašanja in odgovoru za ustavo in eu - To sem našla na internetu oz na forumu iz fakultete za...
Odgovori
0
Ogledi
566
Uporabnik slavica_n91 je objavil novo gradivo: Vprašanja Babnik ustavna ureditev - Vprašanja Babnik ustavna ureditev vprašanja so iz foruma...
Odgovori
0
Ogledi
688
Uporabnik klempo je objavil novo gradivo: Ustava RS mp3 1 del - Ustavo RS sem posnel v mp3 (avdio knjigo) Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
1
Ogledi
2.375
Uporabnik spoljar.sandra je objavil novo gradivo: USTAVA - Ustavna ureditev Republike Slovenije Preberite več o tem gradivu...
Odgovori
1
Ogledi
2.162
Uporabnik klempo je objavil novo gradivo: Ustava RS mp3 5 del - Ustavo RS sem posnel v mp3 (avdio knjigo) Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
1.245
Uporabnik klempo je objavil novo gradivo: Ustava RS mp3 4 del - Ustavo RS sem posnel v mp3 (avdio knjigo) Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
895
Uporabnik klempo je objavil novo gradivo: Ustava RS mp3 3 del - Ustavo RS sem posnel v mp3 (avdio knjigo) Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
961
Uporabnik klempo je objavil novo gradivo: Ustava RS mp3 2 del - Ustavo RS sem posnel v mp3 (avdio knjigo) Preberi več o tem gradivu...
Odgovori
0
Ogledi
1.574
Uporabnik Nikadelastrokovca je objavil novo gradivo: Državna ureditev: predsednik republike, vlada - tabelarni prikaz ključnih podatkov...
Odgovori
0
Ogledi
1.465
Uporabnik Nikadelastrokovca je objavil novo gradivo: Državna ureditev - Državna ureditev, DZ in DS, preglednica, strnjeno Preberite več o tem...
Odgovori
0
Ogledi
1.803
Uporabnik alles je objavil novo gradivo: Ustavna ureditev, EU - vprašanja in odgovori - Ustavna ureditev, EU - vprašanja in odgovori Preberite...
Odgovori
0
Ogledi
1.795

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu