Prva zaposlitev na področju VIZ (pripravništvo)

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Objavljeni so rezultati Javnega razpisa za izbor operacij »Prva zaposlitev: Pomočnik vzgojitelja sem 2017–2018«: Javni razpisi | Ministrstvo za...
Odgovori
0
Ogledi
2.224
Zdravo, sem zaposlena na osnovni šoli na projektnem delovnem mestu (učiteljica razrednega pouka). Zanima me, kaj se zgodi v primeru, da zanosiš...
Odgovori
1
Ogledi
2.749
Pozdravljeni, prosila bi za informacijo ali na strokovnem izpitu sprašujejo samo iz področje iz katerega prihajaš (če si vzgojitelj, sprašujejo...
Odgovori
2
Ogledi
2.940
Hey. Jaz imam se eno vprasanje kar se tice studijskega dopusta. Na os sem zaposlena preko projekta Prva zaposlitev..... in nikjer se nisem...
Odgovori
5
Ogledi
3.542
Datum objave: 27.03.2017 Izdajatelj: Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Status: Najavljen razpis Razpisna dokumentacija: Rezultati...
Odgovori
0
Ogledi
1.967
Peticija za ureditev pripravništev in zaposlovanja mladih v vzgoji in izobraževanju je javno objavljena in od danes naprej se zbirajo podpisi na...
Odgovori
12
Ogledi
6.725
5440-2/2016 Javni razpis za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016" Datum objave: 12.02.2016 Rok za prejem...
Odgovori
292
Ogledi
44.581
Ker je časa za nove objave prostih projektnih delovnih mest za razpis Prva zaposlitev v VIZ 2016 zmanjkalo, smo opravili dosedanjo analizo...
Odgovori
34
Ogledi
8.878
Pozdravljeni. Pozivam vas, da zapišete svoje izkušnje iz prakse v šolstvu in mogoče predloge kje in kako bi bilo možno zaposlovati mlade, kje bi...
Odgovori
9
Ogledi
4.387
Analiza prikazuje povezavo med številom razpisanih pripravniških mest in številom opravljenih strokovnih izpitov iz področja vzgoje in...
Odgovori
14
Ogledi
2.937
Pozdravljeni! Novinarka Dela Sonja Merljak pripravlja članek o razpisu Prva zaposlitev.... in potrebuje kandidate, ki bi bili pripravljeni...
Odgovori
0
Ogledi
1.368
  • Zaklenjeno
Tisti, ki smo se v ponedeljek udeležili javne tribune o pripravništvih, smo izvedeli neuradne informacije, da MIZŠ pripravlja ponovitev razpisa...
Odgovori
54
Ogledi
11.354
  • Zaklenjeno
5440-12/2015 JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju VIZ" Datum objave: 27.11.2015 Rok za prejem ponudb: 17.12.2015 Izdajatelj...
Odgovori
217
Ogledi
35.731
  • Zaklenjeno
Spoštovani uporabniki foruma! Prejel sem kontakt novinarke, ki išče sogovornike za oddajo Preverjeno v zvezi s trenutno aktualnim razpisom prve...
Odgovori
1
Ogledi
3.619

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu