Študijski dopust - projekt "Prva zaposlitev..."

Trenutno berete:
Študijski dopust - projekt "Prva zaposlitev..."

Pridružen
3. jan 2017
Prispevki
10
Naziv
prof. razrednega pouk
Področje
  1. Osnovna šola
Hey.
Jaz imam se eno vprasanje kar se tice studijskega dopusta. Na os sem zaposlena preko projekta Prva zaposlitev..... in nikjer se nisem zasledila koliko dni studijskega dopusta mi pripada?
Bila bi vesela kakrsne koli info?
Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,

na mesec ti pripadata DVA dneva t.i. študijskega dopusta. Pomeni, da če nisi do sedaj še nič koristila, imaš ta mesec že 6 dni. Predlog: Ne koristi jih sedaj, pač pa počakaj do avgusta, ko boš imela skupno 10 dni in pojdi takrat na malo daljše počitnice :D

Pa lep pozdrav.
 
Študijski je najbrž mislila za študij pred strokovnim izpitom? Tudi jaz ne vem ali je 5 ali 7 dni. Nič mi ne pomaga tema, ki je tu že bila o tem. Ker tu spet ne gre za pripravništvo, ampak gre ... Kdo bi vedel. Mogoče na ministrstvu?
 
Iz kolektivne:
51. člen

Za pripravo na strokovni izpit pripada pripravniku do V. stopnje strokovne izobrazbe 5 delovnih dni, pripravniku VI. in VII. stopnje strokovne izobrazbe pa 7 delovnih dni odsotnosti z dela z nadomestilom plače. To odsotnost lahko koristi le enkrat....

Torej je odvisno od stopnje izobrazbe..
 
Tako je. Po 51. členu ti pripada 7 delovnih dni študijskega dopusta. Ostali dopust pa ti ostane, ker študijski nima nič veze z rednim dopustom.
 
Še vedno je odvisno od šole, koliko boš dobil. Že obstaja tu gor tema, ki sicer ni o prci zaposlitvi, pa vseeno. V kolektivni piše tako, realnost je pa nekje boljša kot drugje Na naši šoli zo pred mano štirje delali strokovni v zadnjem letu, dva preko prve zaposlitve. Vsi so dobili pet let. Ker menda v zakonu (?) piše da ti lahko dajo DO 7 dni. In oni so vaem pred mano dali 5, tako da menda tudi do njih ne bi bilo fer itd. Lahko bi kdo rekel, da se ne znam zase postavit, ampak ker upam, da mogoče ostanem na šoli tudi po koncu, mi seveda ni do prerekanja/pritožbe na svet šole itd. Če je bilo ostalim dovol pet, sem tudi sama vzela, kar sem dobila
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V Sloveniji se bo izvajal eden izmed štirih semestrov novega mednarodnega podiplomskega...
Odgovori
0
Ogledi
360
  • Članek
V okviru projekta INSPIRE je bil objavljen kratki film, ki je nastal v sodelovanju s 26...
Odgovori
0
Ogledi
124
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje se je na vedno večje izzive v zvezi s telesno...
Odgovori
0
Ogledi
179
  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
Zaključeni projekt “Digitalizacija za odprto znanost – vzpostavitev hrbteničnega omrežja” z...
Odgovori
0
Ogledi
104
  • Članek
O projektu Na šoli smo se odločili, da ustvarimo inovativen pripomoček za zbiranje vode iz...
Odgovori
0
Ogledi
179
  • Članek
ELaDiNa (Early Language Development in Nature), Erasmus+ KA2 projekt strateškega partnerstva...
Odgovori
0
Ogledi
84

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu