Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016"

Res je, se popolnoma strinjam in upam, da se bo tudi nam kmalu nasmehnila sreča in pridemo do strokovnega izpita.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Sem skoraj brez komentarja in vidim, da ostali tudi... ampak vseeno, da se prepričam, če morda ne vidim oz. razumem dobro: 7 zaposlitev?
 
Prej nisem vsega videla, zdaj vidim da je tako ja... še vedno brez dodatnega komentarja.
 
Imam vprašanje, če je bil kdo na tem razpisu izbran .... Kdaj se lahko opravlja po tem razpisu strokovni izpit?
Z ravnateljem sva tuhtala, vendar nikjer ne piše kdaj se lahko opravi ... Po prvem delu pogodbe, ki poteče 30.11.2016 ali po drugem delu, ki poteče 30.6.2017?
Ima kdo tukaj kakšne informacije?
 
Torej polna obveza 20 pedagoških ur oz. 40 rednih :) Super! Hvala za informacijo!
Sem klicala na MIZŠ ampak enostavnega odgovora ti ne dajo, citirajo samo člene.
 
Pozdravljena. Mi smo morali opraviti strokovni izpit pred 1.12 ker je rekel ravnatelj da bo nas brez njega tezko zaposlil. Tak da lahko ze zdaj opravljas. Jaz sem ga ravno prejsni teden.
 
Te se na strokovni izpit lahko prijaviš prej kot imaš pol leta zaposlitve oz kot pridobiš določeno število ur?
 
Ja. Ti moras met 6 mesecev in v tem projektu so se stele tudi pocitnice. Tako da sem se jaz ze oktobra prijavila na strokovnega.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
266
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
61
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
371
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
251
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
198

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu