Oddaja Preverjeno - iščejo se sogovorniki!

Trenutno berete:
Oddaja Preverjeno - iščejo se sogovorniki!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.831
Spoštovani uporabniki foruma!

Prejel sem kontakt novinarke, ki išče sogovornike za oddajo Preverjeno v zvezi s trenutno aktualnim razpisom prve zaposlitve (Razpis - JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju VIZ"). Spodaj kopiram njeno sporočilo:

-----
Pozdravljeni !
Sem novinarka oddaje Preverjeno in pripravljam prispevek na temo zaposlitve 300 učiteljev z evropskimi sredstvi. Iščem sogovornika; ali učitelja, ki je npr. že 10 let po zaključku šole, pa še vedno, vsako leto, dobiva zaposlitve za določen čas in bi bil pripravljen kaj povedati na to temo. Pa nekoga, ki bi zdaj, pri tem zaposlovanju 300-ih, prišel v poštev, ampak je star več kot 29 let. In še nekoga, ki bo zdaj lahko kandidiral za službo.
Če mi lahko kakorkoli pomagate, vam bom zelo hvaležna. Rabila bi pa seveda čimprej.
Hvala, Jana Kobal
Gsm; 040-752-144
-----

Delite prispevek tudi vašim kolegom za katere menite, da tega prispevka ne bodo videli.

Hvala vsem za sodelovanje!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Ravnatelji napovedujejo, da bodo še naprej najemali študente, ker pouka brez njih ni več mogoče...
Odgovori
0
Ogledi
612
  • Članek
Minister Darjo Felda je napovedal, da 1. septembra vse šole začenjajo šolsko leto. Ravnatelji...
Odgovori
0
Ogledi
753

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu