Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju VIZ"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju VIZ"

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Btw, a kdo ve, če so bili te pogoji že v prejšnih opisih : zaželjeno je poznavanje: urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno
Pismo tole PB je pa očitno kar high-tech stvar...
 
Na svoj elektronski naslov sem prejel kontakt novinarja, ki želi postaviti par vprašanj v zvezi s trenutnim razpisom.

Kdor želi, naj mi na zasebno sporočilo pošlje svoj elektronski naslov, katerega bom posredoval naprej novinarju.

*kontakt mi posredujte čimprej oz. najkasneje do 14.00
 
Btw, a kdo ve, če so bili te pogoji že v prejšnih opisih : zaželjeno je poznavanje: urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno
Pismo tole PB je pa očitno kar high-tech stvar...
Res zanimivo. Programiranje? :)

Sicer v praksi tega nihče niti ne preverja. Mislim, da je tukaj večji problem izpolnjevanje formularjev za objavo prostega delovnega mesta ;)
 
@Čukec ti povem, kako sem sama poslala.
Spremno pismo sem napisala v mailu (pri glavi sem izpustila podatke, pošiljatelj - osebni podatki in kontakt je zapisan v CVju). Na koncu pisma napišeš priloge, ki so v priponki:

- CV (v Europass obliki)
- dokazila (izobrazba, nekaznovanost)
- priznanja in priporočilno pismo

That's it. Upam, da ti kaj pomaga. Če ima kdo drug boljšo idejo, le na plan z njo :p

SI že kaj dobila nazaj?
 
Če morda ni kdo zasledil še tega razpisa, ga pripenjam kot sliko, saj je malo bolj "skrit" in se nahaja med objavami "Delodajalci želijo samo javno objavo"

ashrani.si_f_45_dK_43KrAL9f_os_martina_konsaka.jpg
 
Je to tretji razpis? Sem ga videla, ampak nisem bila prepričana, da je današnji zaradi datuma, kdaj se zaključi...
 
Celje: ZRSZ - Posamezno
PROJEKTNO DELOVNO MESTO: SVETOVALNI DELAVEC/-KA IN UČITELJ/-ICA ZGODOVINE - M/Ž
Zahtevana izobrazba: pedagog in profesor zgodovine, alternativa psiholog in profesor zgodovine
Kdo za vraga pa ima takšno izobrazbo? Nisem še videl, da bi v šoli svetovalni delavec še poučeval kakšen predmet.
 
@Hadrijan ravno za minutko si me prehitel. :D Sem ravno mislila link prilepit, ampak...
Kakšno delovno mesto je pa to? Sj svetovalni delavci v ta razpis niso všteti (ali?). Ali lahko opravljaš pol prakse in si pol zaposlen, ali kako?
 
@Hadrijan ravno za minutko si me prehitel. :D Sem ravno mislila link prilepit, ampak...
Kakšno delovno mesto je pa to? Sj svetovalni delavci v ta razpis niso všteti (ali?). Ali lahko opravljaš pol prakse in si pol zaposlen, ali kako?
Mogoče hočejo ubiti dve muhe na en mah:). "Boste poučevali zgodovino, pa v prostem času preprečevali samomore in depresijo med otroci..."
Bom jutri poklical, drugače mi stvar ful ustreza ker sem zgodovinar, samo tale svetovalna...
 
Za nas vzgojitelje pa ni še nobenega razpisa :(
 
Seveda je možnost, da svetovalni delavec poučuje še kakšen predmet, saj obstaja dvopredmetni študij pedagogike (sama sem jo študirala, vendar žal ne v kombinaciji z zgodovino)....je pa res, da kombinacije psihologija zgodovina ni, saj je psihologija le enopredmetni študij...se vidi, da jim na tej šoli marsikaj ni jasno:/

drugače pa...več elementov kaže na to, da je razpis objavljen, ker pač mora biti in imajo najverjetneje že izbranega kandidata...1. možnost prijave je do 11. 12., celotna dokumentacija pa mora biti na ministrstvu do 17. 12. (zelooo hitro bo potrebno "izbrati" kandidata)....2. kontaktna oseba je spet nekdo drug (najverjetneje tajnica) in ne ravnatelj, kar veliko pove o situaciji....3. če bi res želeli najti ustreznega kandidata bi dali opcijo, da se vloge pošlje po mailu in ne po navadni pošti in bi s tem pridobili dragocen čas....ah, ja, saj vem, da boste rekli, da sem preveč črnogleda, vendar se bojim, da imam prav....bi pa bilo ob koncu vseh razpisov zanimivo "preveriti" v kakšni povezavi (sorodstvo ali drugo poznanstvo) so izbrani kandidati z zaposlenimi na šoli ;)
 
^^ že že, da je mogoče študirati dvopredmetno ped. in zg., ampak koliko jih pa poznaš. :D sicer smo pa že vsi ugotovili, da je ta razpis za nekoga nastavljen. (torej je ta razpis še iz ene strani popolnoma sam sebi namen - in sorodnikom ravnateljev).
 
Problem zgornje objave je predvsem v tem, da šola navaja več smeri, medtem ko bi se naj prijavila le ena smer, tj. pedagogika ali zgodovina. Na to šolo se ne more prijaviti zgodovinar, kajti oseba, ki se upokojuje, ni profesor zgodovine. Zgodovina je tukaj samo zato, ker bi šoli takšen profil ustrezal.

Potemtakem se lahko prijavijo le diplomirani pedagogi ali psiholog. Ne vem pa če so pedagogi lahko del tega razpisa.
 
Če bi rad kdo šal na primorsko :)

ZRSZ - Posamezno

Naziv delodajalca OSNOVNA ŠOLA LIVADE IZOLA
Trajanje zaposlitve Določen čas, 10 mesecev
Delovni čas skrajšan delovni čas: 33 ur na teden
Drugi pogoji Pogoji za prijavo so objavljeni na spletni strani MIZŠ - Javni razpis "Prva zaposlitev na področju VIZ". Zaposlitev se izvede le v primeru, da je delodajalec izbran na javnem razpisu.
DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA
Prijava je mogoča do 11.12.2015
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
335
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
88
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
103
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
448
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
165
  • Članek
Raziskovalno-razvojna enota predšolske vzgoje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem...
Odgovori
0
Ogledi
179

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu