Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju VIZ"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju VIZ"

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Projekt traja 10 mesecev (od februarja do novembra 2016). Torej učitelj mentor se mora najkasneje novembra upokojiti. V primeru, da se upokoji meseca maja, bi mu morali podaljšati zaposlitev s pogodbo, da je s teboj do izteka teh 10 mesecev. No, vsaj jaz sem tako razumela.
 
Torej kot je ministrica rekla, dejansko je tvoja zaposlitev odobrena samo za 10. mesecev in ko gre v ucitelj v pokoj te ni potrebno zaposlit?
 
Vem vem, kako je napisano v razpisu ampak se mi je samo ministrica vceraj na klepetu tako dvoumno izrazila, da sem raje preverila :)
 
Na ZZZS se je ponovno pojavil razpis do sedaj edine šole iz Ruš.

Piše seveda spet samo predmetni učitelj. Nekdo je rekel, da potrebujejo za OPB?

Sicer nisem nikoli objavljal prostega delovnega mesta na zavodu, a vseeno mislim, da formular dovoljuje
opis točno katerega delovnega mesta.

Mogoče se motim, pa v Sloveniji obstaja smer študija predmetnega učitelja, po katerem si potem profesor predmetnega poučevanja? :)
 
Jaz sem ga pa prej iskala pa ga sploh nisem našla, ko bi naj spet bil objavljen. Samo na forumu sem našla da je zdaj rok do 8.12. :)
Kaj se dogaja to nekaj čudnega s tem razpisom? :D
Sem včeraj po e-pošti poslala, nisem pa mogla več pogledat ali je bilo treba slučajno po pošti?
 
Kot kaže se še niso iz nas dovolj ponorčevali, ko so objavili razvpiti razpis s strani ministrstva, ampak se ta "norčija/norija" še vedno nadaljuje....nimam besed
 
Je kdo zasledil kaj vse je bilo potrebno polsati (CV, dokazila o izobrazbi,..)?
 
@Čukec ti povem, kako sem sama poslala.
Spremno pismo sem napisala v mailu (pri glavi sem izpustila podatke, pošiljatelj - osebni podatki in kontakt je zapisan v CVju). Na koncu pisma napišeš priloge, ki so v priponki:

- CV (v Europass obliki)
- dokazila (izobrazba, nekaznovanost)
- priznanja in priporočilno pismo

That's it. Upam, da ti kaj pomaga. Če ima kdo drug boljšo idejo, le na plan z njo :P
 
@Čukec ti povem, kako sem sama poslala.
Spremno pismo sem napisala v mailu (pri glavi sem izpustila podatke, pošiljatelj - osebni podatki in kontakt je zapisan v CVju). Na koncu pisma napišeš priloge, ki so v priponki:

- CV (v Europass obliki)
- dokazila (izobrazba, nekaznovanost)
- priznanja in priporočilno pismo

That's it. Upam, da ti kaj pomaga. Če ima kdo drug boljšo idejo, le na plan z njo :p
Hvala za odgovor. :)
 
Hej, ali mi lahko poveste kje lahko iščem objave za delovno mesto razen na zavodu za zaposlovanje, saj glede na to, da je trenutno objavljen samo 1 razpis ni šol, ki bi kandidirale ali pa objavljajo razpise na mestih, ki jih jaz ne uspem najti :)
Ali mogoče kdo ve, kaj se zgodi, če se prijavi premalo število kandidatov, projekt steče ali je avtomatsko nuespešen, se vrnejo vsa sredstva in ni nobenega razpisa več, saj smo v očeh evrope nesposobni, ali se projekt zamakne, dokler ni zasedenih 300 mest?

Trenutno sem zelo razočarana, saj sem našla šolo, kjer se je ravnatelj pripravljen prijaviti na projekt ampak sta se obe učiteljici pred pokojem odločili, da jima je prelepo v službi in si bosta še za nekaj let podaljšali in ne bosta odšli v pokoj :mad:
 
Verjemi, ni jima prelepo...samo pokojnina je mizerna in ju je verjetno kap zadela, ko sta videli izračun...
 
@Ative05
Trenutno sem zelo razočarana, saj sem našla šolo, kjer se je ravnatelj pripravljen prijaviti na projekt ampak sta se obe učiteljici pred pokojem odločili, da jima je prelepo v službi in si bosta še za nekaj let podaljšali in ne bosta odšli v pokoj :mad:[/QUOTE]

Ne vem, kako točno gre, ampak ko sem se jaz eni učiteljici "potožila", da je nekdo zrel za pokoj in da noče oditi, mi je dejala, da ni čisto tako in da je njena kolegica - prav tako učiteljica - morala oditi v penzijo.

Še nekaj... Glejte še razpredelnico Delodajalci želijo samo javno objavo (takrat veš, da gre za fix dogovor in da đabe ne pošiljaš vloge za zaposlitev). No, v tej razpredelnici sem našla, da ena izmed mariborskih OŠ išče predmetnega učitelja angleškega jezika.

Torej do zdaj smo našli dva razpisa... 298 je še prostih.
 
https://m.facebook.com/enakemoznostiviz/

Če se nam še kdo ni pridružil. :) Tudi sama sem v stalnem kontaktu z novinarko, dala sem že nekaj izjav, sedaj pa sem z njo povezala tudi kandidate, ki imajo konkretne odgovore - zavrnitve s strani šol. Še se bo pisalo in prav se mi zdi tako - na takšne anomalije je potrebno opozarjati - na glas.

Lp,
Nina
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
279
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
80
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
384
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
154
  • Članek
Raziskovalno-razvojna enota predšolske vzgoje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem...
Odgovori
0
Ogledi
166
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
264

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu