Razpis Javni razpis pripravniških mest (avg 2014) [volontersko pripravništvo]

Trenutno berete:
Razpis Javni razpis pripravniških mest (avg 2014) [volontersko pripravništvo]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ajjjoooooooojjj:mad:
 
ostali bomo pa očitno zvedel v Ponedeljek :S res nepošteno :S telefon majo pa zaseden :S
 
hmm ... misliš? @sreča je napisala, da ima povprečje 8 in da danes ni dobila pošte. jaz imam samo 7,7, tako da itak nimam kaj razmišljat ... ali?
 
nevem, samo ugibam :( jaz imam 7.9 - ni bilo pošte, ampak mislim da tudi poštarja še ne - ponavadi pride okoli 11h
 
Jaz tudi nism dobila nic,postar je že bil, prijavljam se prvic,povprecje imam pa 9,01.
 
pri nas še tudi ni bilo poštarja. :confused: in tudi jaz se prijavljam prvič. in ugotavljam, da bom med tem čakanjem postala živčna razvalina ... :(:mad::unsure:
 
Pa tudi februarja,ce ste sledile forumu,so posto dobili ob razlicnih dnevih,tako poz.kot neg.odgovor.Čudi me,da pošiljajo zadnje dneve:-S kot da imamo čas samo za čakanje pošte in hitenje na šolo:-S
 
A res? Jaz letos prvič spremljam tole in mi je res totalno mimo, da v ponedeljek dobim pošto in letim na šolo, ki je na žalost nimam samo 5 min stran o_O
 
Ce se nism zmotila v mescu al pa letu,ker sm tolko teh objav pregledala,ampak JA,ob razlicnih dnevih definitivno.
 
Jaz sem danes dobila pozitiven odgovor. Prijavila sem se kot diplomirana vzgojiteljica. Potrebno povprečje je bila pa 9.32
 
a je poskušal kdo poklicati na ministrstvo? Ko smo mi čakali februarja in ko so eni dobili že v petek odgovore, so mi dali v petek na ministrstvu že ustni odgovor (pošta je prišla v pon.).
 
JAVLI SO SE :D delajo na polno, nekaj pošte je šlo včeraj ven, nekaj je šlo/bo šlo danes. Vsi, ki s(m)o izbrali, bod(m)o dobili pravočasno :) Teta je bila ful prijazna. ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in...
Odgovori
1
Ogledi
363
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v...
Odgovori
1
Ogledi
187
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
82
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
70
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za okolje, podnebje in energijo z...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za kmetijstvo, gozdarstvo in...
Odgovori
0
Ogledi
51

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu