Razpis Javni razpis pripravniških mest (avg 2014) [volontersko pripravništvo]

Trenutno berete:
Razpis Javni razpis pripravniških mest (avg 2014) [volontersko pripravništvo]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

V ponedeljek bo po mojem mnenju že skoraj malo pozno, glede na to, da naj bi se pričelo s 1.10. in je pred tem potrebno urediti še kar nekaj stvari (pogodba itd.), tako da mislim (UPAM), da lahko pričakujemo v tem tednu.
:)
 
@NK8, po moje bo tudi v ponedeljek malo pozno. Vendar - živimo v Sloveniji ;) Ne bi me presenetilo, če bi odločbe prišle do prijavljenih v ponedeljek in bi imeli praktično nato samo še v torek čas za vse dogovore in podpise :)
 
:LOL: hehe ja saj.. se čist strinjam s tem, ampak upam da se vsaj malo zavedajo da je težko vse urejat zadnji dan, eni imamo namreč takšne ravnateljice, do katerih je ZELOOOO težko prit ker so ''GROZNO'' zaposlene :confused: ;)
 
:LOL: hehe ja saj.. se čist strinjam s tem, ampak upam da se vsaj malo zavedajo da je težko vse urejat zadnji dan, eni imamo namreč takšne ravnateljice, do katerih je ZELOOOO težko prit ker so ''GROZNO'' zaposlene :confused: ;)
imajo pa pomočnice (pomočnike), ki so vedno "steady & ready" ;). Sicer pa, važno je, da dobite pripravništvo in da začnete 1.10.
 
mhm, predvsem to :LOL:.... tu je šele škoda zgubljat besede, heh.
res je ja :), sonce_rumeno drži pestii :)
 
Ta teden bi moralo biti..... :) Jooooooj...... držim pesti tudi jaz za vse nas. :) Jaz se prijavljam prvič, kaj pa vi?
 
Edino to me skrbi, da imamo tisti, kateri se prijavljamo prvič imamo že v samem štartu manj šans kot oni, ki se prijavljajo drugič oz. večkrat.... in se sprašujem, če sploh kateri dobi v prvo?
 
Mhm, to je res.. tisti, ki se prijavljajo ponovno, mislim da imajo +1 točko.... Upam pa, da obstaja možnost da se seveda dobi tudi v prvo ;)
 
Jaz tudi mislim, da bi morali dobiti pošto enkrat v tem tednu. Drugače sem se tudi jaz sedaj prvič prijavila. :) A ni bilo rečeno, da je po prejšnjem razpisu ostalo še nekaj prostih mest in so se kandidati lahko prijavili tudi naknadno? Posledično sklepam, da jih ni veliko takih, ki imajo +1 točko.

Ja,.... pa učni uspeh.... upam, da niste vsi sami odličnjaki :)

Hehe, upajmo na najboljše in seveda, da nam vsem uspe dobiti pripravništvo! ;)
 
Tudi jaz se prijavljam prvič in želim vsem čimveč in čimprej uspeha.
 
Res bi bilo fajn, da bi ta teden poslali odgovore. Pred začetkom moramo urediti določene stvari in tako ali tako se mi zdi, da je fajn da kakšen dan prej veš, da greš v šolo/vrtec, saj se moraš tudi na to pripraviti (miselno). Predvsem pa bi že zdaj iskala drugo zaposletive, če bi vedela, da pripravništva slučajno ne bom dobila.
 
Tudi jaz sem prvič :) Držiim pesti za vse nas in za odgovore ta teden!!:)
 
jaz se tudi prvič :) upam da nam uspe ;) je danes že kaj novega?
 
Ahh, torej tudi danes očitno ne mormo nič VEČ pričakovat pisemca, tudi tisti pri katerih poštar pride malo pozneje.. :(
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in...
Odgovori
1
Ogledi
312
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v...
Odgovori
1
Ogledi
141
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
64
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
58
  • Članek
Izteka se rok za prijavo. Študentke in študentje pedagoških poklicev se lahko še do 24. avgusta...
Odgovori
0
Ogledi
506
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
80
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
74

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu