Razpis Javni razpis pripravniških mest (avg 2014) [volontersko pripravništvo]

Trenutno berete:
Razpis Javni razpis pripravniških mest (avg 2014) [volontersko pripravništvo]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
joj vsak dan čakam poštarja :S se že kr sama seb mal čudna zdim haha
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

upajmo da do petka dobimo pošto:) kakšno imate kaj povprečje?
 
spet nič pošte. Je kdo dobil morda?
 
Spoštovani,
Nihče od kandidatov še ni bil obveščen, vsi kandidati bodo pisno obveščeni v razpisnem roku, izbrani kandidati bodo lahko pravočasno sklenili pogodbo o opravljanju pripravništva.

Lep pozdrav,
Katja Kovačič, univ. dipl. prav.
 
aha.. torej če je tako, bi MOGLO bit jutri ali najkasneje v ponedeljek, danes očitno spet nič ne bo.. edino če je mislila rok 60 dni, pa se bo pač pozneje začelo opravljat.. o_O
 
tudi jaz ne vem kaj je mislila. čisto možno da bomo začeli z novembrom in imajo res 60 dni časa da razpošljejo.
 
ja.. samo ne vem zakaj potem piše da naj bi se začelo s 1.10. že to nikakor ni šlo skupaj, da imajo 60 dni časa..
kar nekaj.. upam samo na pozitiven odgovor, tudi če decembra začnemo ;)
 
jaz mislim, da boste vsi začeli 1.10, ker tako piše v razpisnih pogojih.
Tudi v prejšnjih razpisih je bil ful kratek rok od obvestila do začetka (res pa je, da je bil sigurno več kot en dan).
 
mogoče je pa kaj povezano z novim ministrom (da bi v "normalnih" razmerah že dobili obvestilo, sedaj se pa ravno ministri menjajo)
 
60 dni je uradni rok, v katerem nas morajo obvestit. če je začetek pripravništva mišljen 1. 10., se bo takrat tudi začelo. očitno bomo vsi malo hektični laufali okoli 30. 9. :) upam pa, da bodo odločbe prispele jutri.

Spoštovani,
Nihče od kandidatov še ni bil obveščen, vsi kandidati bodo pisno obveščeni v razpisnem roku, izbrani kandidati bodo lahko pravočasno sklenili pogodbo o opravljanju pripravništva.

Lep pozdrav,
Katja Kovačič, univ. dipl. prav.
kdaj si pa dobila ta odgovor? danes ali včeraj?
 
Mi potemtakem s šolo do 30.9 oz. najkasneje na ta dan podpišemo pogodbo in le-to šola do 15.10. pošlje na ministrstvo, eno pa obdržimo mi. Je tako? Mi torej po pošti nič več ne pošiljamo?
Tudi jaz upam,da dobimo najkasneje v ponedeljek:)
 
Ja mogoče je res zaradi menjave ministrov...in očitno bomo res zadnji dan vsi letali ko nori po šolah...
 
Mi potemtakem s šolo do 30.9 oz. najkasneje na ta dan podpišemo pogodbo in le-to šola do 15.10. pošlje na ministrstvo, eno pa obdržimo mi. Je tako? Mi torej po pošti nič več ne pošiljamo?
Tudi jaz upam,da dobimo najkasneje v ponedeljek:)

Kot sem razumela vse šola potem naredi naprej, tako da smo mi s pošiljanjem zaključili.
 
danes je to poslala gospa z ministrstva. Dvomim da bomo jutri že imeli pošto
 
najbrž bo šla jutri pošta z ministrstva. mogoče bi potem lahko dobili pošto tudi v soboto :D ah ja ... jaz večni optimist :P
sicer pa ja, menjava ministra je pri tem pripravništvu tako zelo postranskega pomena ... :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in...
Odgovori
1
Ogledi
363
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v...
Odgovori
1
Ogledi
189
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
82
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
70
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za okolje, podnebje in energijo z...
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za kmetijstvo, gozdarstvo in...
Odgovori
0
Ogledi
51

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu