Razprava o odpravi neplačanega pripravništva

Trenutno berete:
Razprava o odpravi neplačanega pripravništva

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Se strinjam. Vsaj delali bi. Hitela sem z končanjem faksa ravno zaradi tega ker sem računala na razpis v januarju...a zdaj...pridnost se ne splača ...

Jaz sem tud hitela, da ulovim v januarju. Sicer pa dejte vseeno gledat na stran od ministrstva; decembra mi je tud rekla,da bo razpis vsak čas objavljen,pa ga ni blo.
 
Zdravo,

imam eno vprašanje. Zanima me, ali je res edina možnost, da prideš do pripravništva preko javnega razpisa ministrstva, ali pa je možno opravljati pripravništvo z neposrednim dogovorom s šolo in po pripravništvu še strokovni izpit. Hvala za odgovor.
 
Zdravo,

imam eno vprašanje. Zanima me, ali je res edina možnost, da prideš do pripravništva preko javnega razpisa ministrstva, ali pa je možno opravljati pripravništvo z neposrednim dogovorom s šolo in po pripravništvu še strokovni izpit. Hvala za odgovor.
Samo preko javnega razpisa.
 
Tudi sama menim, da se pridnost skoraj ne splača - hitro končala faks, delala celo leto zastonj, sedaj bodo pa tisti, ki so veselo vlekli status, dobili plačano pripravništvo ... ampak pustimo to. Tisti, ki čakate na razpis, razmislite o javnih delih na šoli in mogoče bi tako tudi lahko prišli do strokovca - ampak vprašajte prej na ministr., kako je s tem.
 
Ja za javna dela mislim da moraš biti eno leto na Zavodu.... jaz bi šla delat volontersko, če bi le razpis prišel...
 
Žal volonterskega ni več
 
Mogoče kdo ve, kdaj bi naj bil razpis za pripravništvo?
 
A je mogoče kdo klical na ministerstvo in povprašal kdaj mislijo kaj dati ven razpis? Sedaj pa že res dolgo čakamo...
naj se že prebudijo in zjasnijo kaj bi radi...ven hodijo že razpisi za delo in kako se čemo prijaviti če ne ustrezamo vsem pogojem...
 
Preberi prejšne objave...so klicali in pisali....baje da ga še ne bo en čas.... jaz sem decembra pisalain so rekli da bo morda v začetku tega leta....
 
Saj nekje na sredini januarja so tudi rekli, da v kratkem bo razpis, pa šr vedno nič. Res škoda, da so ukinili volontersko pripravništvo..bar nebi tak dolgo čakali na razpis.
 
Me tem casom, ko cakamo, si lahko ze vnaprej pogledamo komu in koliko kuvert bomo morali poslati, da bomo med "izbranci za pripravnistva". If you get my drift :)
 
Ja saj verjemi, da sem to že večkrat pregledla (stare razpise). Bolj mi je smešno, ker sem že tri mesece dogovorjena s šolo in mentorjem in zdaj vsi čakamo...
 
Pozdravljeni!

Kolegica je klicala na ministrstvo... in bi naj bil naslednji razpis za pripravništvo, v začetku naslednjega šolskega leta, torej septembra. Je kdo slišal podobno? :S
 
Brez besed sem..res niso normalni kaj delajo. Zanima me, če bomo kdaj vsi dobili ustrezne pogoje za zaposlitev?? Res ne vem kaj si naj še mislim o vsem tem
 
Ja, brez besed tudi jaz. Bo treba res iti v tujino ali kaj? Da niti ne omenjam, da "na drugem bregu", ko že imaš narejen strokovni izpit poznam mnoge, ki še kar iščejo službe.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Zavod RS za šolstvo organizira javno razpravo o posodobljenih Programskih smernicah svetovalnega...
Odgovori
0
Ogledi
57
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
233
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
207
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
263
  • Članek
EPALE je 27. 9. 2023 gostil spletno razpravo. Osvetlila se je na trenutno finančno stanje ter...
Odgovori
0
Ogledi
387

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu