Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Jaz sem dobila pisno vabilo na strokovni izpit.
Izpit bi morala imeti 16.3, zdaj ga imam 20.5 ob enaki uri, kot takrat.
Komisija se mi je spremenila. Edino izprasevalec za ustavno ureditev je ostal enak, kot sem ga imela takrat.
Najlepša hvala za informacije. Objavi potem še prosim aktualna vprašanja.. ;) pa vso srečo!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

No, pa se me je poštar danes hitro usmilil.
Star datum 17.3., nov datum 21.5., samo izpraševalec za ustavno ureditev je isti...
 
Zdravo

Ve kdo do katerega datuma so bili že razporejeni zagovori, ki so potem odpadli? (tukaj vse zaenkrat omenjate, da ste imele datume v marcu in začetku aprila) Ker najprej pridejo na vrsto tej katerim je odpadlo in šele nato mi, ki smo v času izolacije poslali prijave. Da vidim, če bom sploh prišla do poletja na vrsto...
 
Zdravo

Ve kdo do katerega datuma so bili že razporejeni zagovori, ki so potem odpadli? (tukaj vse zaenkrat omenjate, da ste imele datume v marcu in začetku aprila) Ker najprej pridejo na vrsto tej katerim je odpadlo in šele nato mi, ki smo v času izolacije poslali prijave. Da vidim, če bom sploh prišla do poletja na vrsto...

Jaz sem poslala prijavo 10. 3. In se nisem imela datuma...
 
No, pa se me je poštar danes hitro usmilil.
Star datum 17.3., nov datum 21.5., samo izpraševalec za ustavno ureditev je isti...

Če jas prav sklepam, po datumih, starih in novih ki jih pišete, verjetno ne bodo nič pohiteli z več kandidati na dan, da bi hitreje slo. Ce se motim me naj kdo popravi :)
 
Ma verjetno ne. Pomoje imajo kaksne zahteve za prezracevanje in kej podobnega, tko da verjetno vzame se vec casa...
 
Jaz sem se prijavla 13.3, 18.3. sem prejela pošto, da je vse ok...
Bom tukaj spremljala, kako daleč ste z datumi... mislim pa, da imam še ziher 1 mesec časa. Kaj pravite? ☺️
 
Zdravo

Ve kdo do katerega datuma so bili že razporejeni zagovori, ki so potem odpadli? (tukaj vse zaenkrat omenjate, da ste imele datume v marcu in začetku aprila) Ker najprej pridejo na vrsto tej katerim je odpadlo in šele nato mi, ki smo v času izolacije poslali prijave. Da vidim, če bom sploh prišla do poletja na vrsto...
Jaz sem 4.3. poslala prijavo, 11.3. prejela pošto, da imam izpit 1.4., 13.3. pa sem že dobila novo pošto, da izpit odpade.. če kaj pomaga :)
 
Tudi mene zanima,kaj bo z nami, ki smo se na izpit prijavili v času korone. Meni so namreč 9.4 potrdili prijavo. Vseeno mislim, da bomo tudi mi, ki smo prijavo oddali aprila, prišli na vrsto do konca junija :) Kaj menite ostale?
 
Zdravo. Jaz sem oddala prijavo 16.3., potrjeno sem dobila 19.3. (nisem še imela datuma).
Danes sem prejela pošto, da imam zagovor 27.5.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zivjo, 20.5.2024 imam strokovni izpit iz zakonodaje. V komisiji imam gospo Bonelli, gospo Brus...
Odgovori
0
Ogledi
225
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
886
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
3
Ogledi
660
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
544
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
464
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
491
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.408

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu