Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dobila sem pošto.
Na vrsti bi morala biti 19. 3. 2020, novi datum pa imam v petek, 22. 5. 2020, ob 15.20. Komisija se mi ni spremenila.
Uspešno vsem! Verjemite v svoje sposobnosti in znanje. 🍀
 
Ojla! Očitno so zadeve zelo pospešili! Jaz sem se PRIJAVILA šele 17.3., pa imam strokovni izpit že v torek, 26.5.... čist so me presenetili... danes sem dobila pošto... lp
 
Koga pa imate kaj v komisiji? jaz imam Šoln Vrbinc za zakonodajo, Cifer za ustavo, Mahnič za slovenscino.
 
Nazadnje urejeno:
Ali je še kdo, ki je dobil odločbo v začetku marca (4. 3. ), ne pa tudi datuma in je še vedno brez datuma?
 
No evo pa se je začelo :) Srečno vsem, ki imate naslednji teden!!
Imam pa še eno prošnjo. Bi mi lahko katera prosim poslala kakšne fajn zapiske za slovenščino? Sama imam neke, ki mi niso glih najbolj všeč.
Hvala :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zivjo, 20.5.2024 imam strokovni izpit iz zakonodaje. V komisiji imam gospo Bonelli, gospo Brus...
Odgovori
0
Ogledi
225
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
886
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
3
Ogledi
660
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
544
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
463
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
491
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.407

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu