Strokovni izpit za svetovalnega delavca - pisna naloga

Trenutno berete:
Strokovni izpit za svetovalnega delavca - pisna naloga

Pridružen
1. dec 2023
Prispevki
1
Pozdravljeni,

trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po izobrazbi sem magistrica profesorica pedagogike. Strokovni izpit bom opravljala kot svetovalna delavka. Moj mentor bi naj bil nekdo, ki je svetovalni delavec oziroma ima pogoje za svetovalnega delavca, je pa zaposlen na drugem delovnem mestu. Napisati moram pisno nalogo. Me pa zanima, če mogoče kdo ve, ali bi se naj v tem primeru pisna naloga nanašala na moje trenutno delovno mesto ali na mojo izobrazbo?

Hvala za odgovor in lep pozdrav.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
724
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
472
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
456
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
389
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.062
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.115
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.169

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu