Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Jaz sem danes govorila s kontaktno osebo na ministrstvu pa pravi da z izvedbo strokovnih izpitov pričnejo naslednji teden.
Omenjala je, da so neki katalogi na strani s snovjo, ki jo rabim za strokovni izpit, ampak nič ne najdem, če pa že pa stran ne obstaja več...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

torej če sem dobro razumela še 18.5 ni fiksen?
Jaz sem danes poslala mail in še ni bilo odgovora. Predvidevam, da usklajujejo termine in imajo precejšnjo gužvo.
Če pa bo kdo imel kakš o svežo in potrjeno novico pa naj javi- brez predvidevanj, ker smo potem vsi samo živčni.

Lp,

Janja

Pozdravljene,
jaz sem danes klicala. Povedali so mi, da bi vodstvo moralo imeti skupen sestanek v PETEK, a je sestanek odpadel. Sestanek bodo izvedli danes. Zeleli so zacati 18., a glede na to da sestanka se niso imeli se bo ta datum najverjetneje premaknil za par dni, tako da bi vsem zagotovili, da bi bili vsaj 1 teden prej obvesceni o novem terminu.
 
Najlepša hvala! 😊 No, torej bomo kmalu dobili datume. Jaz sem sicer imela šele 1.4., tako da bom malo pozneje na vrsti ... Srečno vsem! 😊
 
Odlično bi bilo, da vsi sporočate svoje nove datume, da približno dobimo občutek koliko časa dejansko preteče vmes - torej, da se oceni, s kolikšnimi zamiki, se pričakuje zagovore. :)
 
Dober dan!
Jaz bi morala imet 19.3.2020 in so mi zdaj po gmailu sporocila da bom imela 22.5.2020 jutri pa še dobim pisno vabilo in upam, da bom imela enako komisijo.
 
Pozdravljeni.
Tudi jaz sem imela prvi datum 19. 3. 2020. Do zdaj me še niso obvestili. Ko bo, se bom javila.
Uspešno učenje vsem. Verjamem, da bomo zmogli!
 
Dober dan!
Jaz bi morala imet 19.3.2020 in so mi zdaj po gmailu sporocila da bom imela 22.5.2020 jutri pa še dobim pisno vabilo in upam, da bom imela enako komisijo.
Glede komisije je meni gospa rekla, da je mala verjetnost da ostane ista komisija. Se posebej ce nimas na isti dan izpit kot bi moral meti. Ker imajo za vsak dan dolocene kandidate za komisijo, ki so na ta dan prosti.
 
Jaz sem jih vprašala koliko dni nas bodo prej obvestili in mi je gospa odgovorila, da bo predviden moj rok 22.5.2020 in, da bom te dni dobila uradno vabilo.
 
Jaz sem dobila pisno vabilo na strokovni izpit.
Izpit bi morala imeti 16.3, zdaj ga imam 20.5 ob enaki uri, kot takrat.
Komisija se mi je spremenila. Edino izprasevalec za ustavno ureditev je ostal enak, kot sem ga imela takrat.
 
Najlepše hvala vsem za informacije. Se je lažje začeti učiti "zares". Sporočim tudi svoj datum, ko ga izvem (naj bi imela 31. marca).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zivjo, 20.5.2024 imam strokovni izpit iz zakonodaje. V komisiji imam gospo Bonelli, gospo Brus...
Odgovori
0
Ogledi
108
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
800
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
513
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
504
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
445
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
439
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
2.236

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu