Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016"

Hej, če slučajno kdo ve, z mesecem septembrom mora imeti ravnatelj pokrita vsa delovna mesta ali lahko v septembru mene dodeli na eno izmed teh delovnih mest, saj ima zaradi porodniške prosto delovno mesto in delam preko pogodbe, ki sem jo sklenila preko tega projektnega dela in me nato decembra dejansko zaposli na to isto delovno mesto?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Sem pošiljal po SŠ in je mičkeno bolj pozitivno ozračje kot prejšnič. Sicer še nič zame, ampak je tm 5+ že sedaj reklo, da se zelo zanimajo in da še preverjajo kadre.
Kot je bilo že rečeno v SŠ Domžale iščejo nekoga s področja računalništva, informatike in strojništva- email: [email protected]
na gimnaziji moste iščejo prof. fizike in kemije: [email protected]
 
Mene je na Mostah učila prof. Špela Škof Urh (zdaj je ravnateljica) in je bila že takrat zelo korektna ter spoštljiva. Sem bila zelo vesela, ko sem izvedela, da je postala ravnateljica, ker je TOP! Fiziki, kemiki zagrabite priložnost;)
 
Očitno ga še niso objavili, so pa nakazali interes. Mogoče še preverjajo vse možne pasti razpisa, preden se spustijo v to? Najbolje da jim napišeš mail pa povprašaš.
 
Super, da iščete tudi na srednjih šolah. Bi vas pa opozorila, da učitelji dvopredmetnih študijev na PEF izpademo za iskanje na gimnazijah in na nekaterih ostalih srednjih šolah, kjer je naše področje maturitetni predmet.

Odgovor z ministrstva:

Obveščamo vas, da gimnazija je srednja šola, saj izvaja izobraževalne programe za pridobitev srednje izobrazbe. Izraz "srednja šola" je, v tem kontekstu pa še zlasti, nadpomenka. Vendar glede na dejstvo, da imate končan dvopredmetni univerzitetni študijski, ne izpolnjujete z zakonom in drugimi predpisi določenih pogojev o izobrazbi za učitelja v izobraževalnih programih gimnazije, kar pomeni, da je to razlog, da ne morete kandidirati za učitelja v izobraževalnih programih gimnazije.


Super, a ne... Smo še bolj omejeni le na OŠ in na nekatere SŠ...
 
A kdo slučajno ve, kdo lahko kandidira za zasedbo mesta v dijaških domovih, ker nekje sem zasledila, da je lahko kateri koli kader s pedagoško in andragoško izobrazbo, nekje pa samo vzgojitelji. Najlepša hvala za vse odgovore.
 
Mene pa zanima, kako poizvedujete po šolah - preko epošte ali običajne pošte?
 
Mene pa še vedno zanima, kdo financira drugi del zaposlitve?
 
Mene pa še vedno zanima, kdo financira drugi del zaposlitve?

Načeloma drugi del zaposlitve financira MIZŠ, če po 109. členu ZOFVI šola pridobi soglasje o zaposlitvi od ministrstva. Kaj se zgodi, če ministrstvo tega soglasja ne dodeli, ni znano. Je pa, če se ne motim, to vprašanje bilo naslovljeno na MIZŠ in še ni odgovora.
 
Iz OŠ dr. Jožeta Pučnika, so mi odgovorili, da bodo objavili razpis za učitelja slovenščine.
 
Iz OŠ dr. Jožeta Pučnika, so mi odgovorili, da bodo objavili razpis za učitelja slovenščine.

V katerem kraju pa je ta šola?

Jaz sem zaenkrat dobila same negativne odgovore ... e-naslove pa sem poiskala na spletu - najraje jih naslovim direktno na ravnatelje, če ne pa na splošni naslov šole ...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
281
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
66
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
80
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
385
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
155
  • Članek
Raziskovalno-razvojna enota predšolske vzgoje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem...
Odgovori
0
Ogledi
167
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
264

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu