Nove objave

  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje Darjo Felda je v kabinet predsednika vlade poslal odstopno...
Odgovori
0
Ogledi
25
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
52
Ogledi
12.384
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1.480
Ogledi
264.984
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
5
Ogledi
1.958
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
116
Ogledi
70.117
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
77
Ogledi
16.037
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1.602
Ogledi
281.549
  • Članek
Na jesenskem roku splošne mature je bilo uspešnih 395 kandidatov, kar je polovica vseh, ki so k...
Odgovori
0
Ogledi
28
Uradni list Republike Slovenije št. 79/2024 z dne 16. septembra 2024 dobite na naslednjih...
Odgovori
0
Ogledi
75
  • Članek
Vabljeni k sodelovanju v novem projektu »Rime v glavi: Prešernov izziv«, ki je bil ustvarjen z...
Odgovori
0
Ogledi
39
  • Vprašanje
Zanima me, ali je dovolj, če se snov za strokovni izpit naučiš iz zapiskov na forumu Mladi učitelj?
Odgovori
3
Ogledi
1.270
Lepo pozdravljeni vsi skupaj, zanima me, če ima kdo izmed vas kakšne zapiske/podlage/vprašanja...
Odgovori
1
Ogledi
525
Pozdravljeni. V kratkem me čaka izpit, pa me zanima če bi bil kdo pripravljen podelit kakšne...
Odgovori
0
Ogledi
156
  • Vprašanje
Zivijo ucitelji sem popolnoma nov v poklicu ucitelja na osnovni soli. Zanima me, ce obstajajo...
Odgovori
0
Ogledi
89
Uradni list Republike Slovenije št. 78/2024 z dne 13. septembra 2024 dobite na naslednjih...
Odgovori
0
Ogledi
111
Uradni list Republike Slovenije št. 78/2024 z dne 13. septembra 2024 dobite na naslednjih...
Odgovori
0
Ogledi
69
Lep pozdrav vsem, zanima me, če je kdo tukaj, ki se pripravlja oz se bo začel pripravljati na...
Odgovori
0
Ogledi
125
  • Članek
Vabimo Vas, da se tudi letos udeležite cikla spletnih seminarjev pod naslovom Izzivi poučevanja...
Odgovori
0
Ogledi
54
Datum izpita: 1. okt 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
148
  • Članek
Spoštovani,pošiljamo vam zbir povezav na novice, ki jih lahko sproti spremljate na spletnih...
Odgovori
0
Ogledi
62

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dobrodošli na

Registrirani uporabniki Foruma Mladi učitelj imajo več ugodnosti.
Vabljeni k brezplačni registraciji in uporabi foruma!

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Nazaj
Na vrhu