Splošna diskusija

Odprite teme, ki ne sodijo v nobeno specifično področje in so splošne narave.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Ne prezri
Predpisi, ki jih morate poznati na strokovnem izpitu iz SPLOŠNE ZAKONODAJE veljajo za vsa področja vzgoje in izobraževanja: predšolska vzgoja...
Odgovori
33
Ogledi
29.892
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Zanima me, če ima kdo izkušnje z izpraševalko za predpise mag. Matejo Urbančič Jelovšek?
Odgovori
4
Ogledi
2.576
Pozdravljeni. Leta 2020 sem dobila pripravništvo v vrtcu, zaključilo se mi je decembra istega leta. Nato sem skozi leto 2021 nadomeščala...
Odgovori
0
Ogledi
967
Pozdravljeni, malo sem že o_O, pa me zanima, ali je kdo imel v komisiji za PREDPISE g. Janeza Kostanjevca? Kolikor berem tukaj, je on...
Odgovori
10
Ogledi
2.002
Živojo! Mene pa zanima kako se stejejo 4 meseci za ponavljanje izpita. Izpita nism naredila 27.6. a se v te 4 mesece steje tud dva meseca ko se...
Odgovori
4
Ogledi
1.076
1. Pogoji, da se ustanovi OŠ. 2. NPZ. 3. Pravilniki v OŠ (vsaj 3).
Odgovori
0
Ogledi
1.982
Pozdravljeni. Ali mogoče kdo pozna odgovore na naslednja vprašanja: - vzgojni ukrepi: zakaj nimajo vse šole enakih, - kdo sprejme pravilnik za...
Odgovori
1
Ogledi
1.594
Pozdravljeni! Prihajam iz Italije in se pripravljam na Strokovni izpit. Moja izpraševalka (Lamut) velikokrat vpraša: Učna priprava ( kakšne...
Odgovori
0
Ogledi
1.812
Če postavim svojo prijateljico za skrbnico nad mano, star sem 54 let in rabim skrbnika zaradi hujše duševne bolezni ali morda kdo ve naslednje? Do...
Odgovori
1
Ogledi
1.443
Zanima me, ali je imel kdo to izkušnjo? 1. letnik sem opravila na PEF v Mb (Razredni pouk), 2. letnik bi zaradi osebnih razlogov nadaljevala na...
Odgovori
0
Ogledi
1.204
Strokovni delavec poglobljeno pozna tiste vsebine in predpise, navedene pod točkami c., č., d., e., f., g., i. in j., ki veljajo za področje, na...
Odgovori
3
Ogledi
2.076
Zdravo... Prosim za pomoč, sem malo skeptična glede tega... Katere zakone naj naštejem pri zakonodaji, če bi dobila to vprašanje...Večkrat sem...
Odgovori
0
Ogledi
1.138
  • Vprašanje
Pozdravljeni, pri zakonodaji vrtca sem zasledila vprašanje o vzgojnem delovanju vrtca. S čim je določeno vzgojno delovanje? S katerimi dokumenti...
Odgovori
0
Ogledi
1.072
  • Vprašanje
Pozdravljeni, gledam katalog znanja za strokovni izpit (zakonodaja), pod tocko A so po alinejah navedene iztocnice kaj je treba znati (vecino od...
Odgovori
0
Ogledi
1.963
Kdo napiše/sprejme/potrdi akt o ustanovitvi zavoda oz. konkretno vrtca/šole? Bral sem, da oboje svet vrtca/šole, pa tudi da ga vlada. Kaj zdaj...
Odgovori
0
Ogledi
1.519
Zasledila sem vprašanje: Kakšne naloge daje ZOFVI Svetu zavoda oz svetu vrtca? Kaj tukaj navesti? Hvala
Odgovori
1
Ogledi
2.132
Pozdrav.. Je tu kdo, ki tudi v tretje še ni opravil izpita?
Odgovori
0
Ogledi
1.928
Pozdravljeni. Ali mi lahko kdo odgovori, ali lahko strokovni izpit iz vzgoje in izobraževanja opravljaš 3x ali največ 4x preden moraš opraviti...
Odgovori
0
Ogledi
2.327
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, prijavila se bom za opravljanje strokovnega izpita. Zanima me, če ima kdo izmed vas mogoče skripto ali kaj drugega za učit...
Odgovori
7
Ogledi
3.656
Spoštovani Vljudno vas prosim za kontaktne podatke nekoga, ki bi mi lahko preveril točnost izplačila osebnega dohodka učitelja na srednji šoli...
Odgovori
2
Ogledi
2.547
Pozdravljeni! Iščem gradivo/zapiske za zakonodajo po katalogu znanj 2018 in sicer za točki a in b ter za področje vrtcev. Veliko je starejšega...
Odgovori
1
Ogledi
2.297

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu