Splošna diskusija

Odprite teme, ki ne sodijo v nobeno specifično področje in so splošne narave.
Pozdravljeni. Ali je potrebno pri poznavanju splošne zakonodaje prebrati celotno vsebino vseh pravilnikov, ki se nanašajo na normative in...
Odgovori
0
Ogledi
1.392
Kje dobim celoten zofvi ter zakon o vrtcih, zadnja verzija, da si lahko izpisujem odgovore na vprašanja. Hvala!
Odgovori
3
Ogledi
1.382
A mogoče kdo ve kako je s pravilnikom o pravicah in dolžnostih učencev? Naj bi bil dokument, ki ni več veljaven, ampak ne najdem nobene...
Odgovori
7
Ogledi
4.434
Pozdravljeni, zanima me, če lahko kdo na kratko napiše zadnje spremembe v zakonodaji, ki jih je treba vedeti na strokovnem izpitu? Hvala.
Odgovori
19
Ogledi
4.688
Živijo! Ali napredovanje v naziv vpliva tudi na višjo plačo? Napredovanja v naziv so od letos dalje spet v veljavi, v plačne razrede pa ne -...
Odgovori
2
Ogledi
1.494
Pozdravljeni, kolegi sotrpini. :) Zanima me, kakšen bi bil odgovor na sledeče "vprašanje" iz kataloga: Kandidat/ka zna pojasniti organizacijo...
Odgovori
1
Ogledi
1.426
Živjo! Tudi zame se kar prehitro bliža strokovni izpit, snovi pa je še ogromno za predelati. Zanima me, kakšne so vaše izkušnje glede tega...
Odgovori
12
Ogledi
3.561
Pozdravljeni, prosim pomagajte! Jutri imam strokovni izpit, pa sem glede normativa o spremstvu otrok vezanega na prevoz se vedno malo v skrbeh. V...
Odgovori
5
Ogledi
2.342
Pozdravljeni, mene pa zanimajo javno veljavni programi. Ne razumem najbolje njihove delitve. Kot glavni so navedeni prvi trije, ostali pa potem...
Odgovori
1
Ogledi
2.058
Živijo imam vprašanje,lepo prosim za odgovor : POSTOPEK ZA USTANOVITEV ZASEBNEGA VRTCA ? Hvalaa
Odgovori
2
Ogledi
2.201
Kje je zapisano kakšne so naše plače? Kdo nam daje plačo? (MIZŠ)? Hvala za odgovore.
Odgovori
2
Ogledi
1.680
Pozdravljeni sotrpini, ali mi lahko kdo pove ali je ta oseba nova v komisiji, saj nikjer ne zasledim njenega imena? Hvala za info!
Odgovori
10
Ogledi
3.550
Poudravljebi. Pri učenju sem naletela na eno težavo. Kolikor sem jaz zakon razumela- plače v OŠ financira država,ta prav tako financira materialne...
Odgovori
2
Ogledi
1.073
Pozdravljeni, pripravljam se na SI in da švicam ob učenju je jasno :confused: Prosila bi za pomoč glede uvrstitve ŠVN - med razširjeni ali...
Odgovori
6
Ogledi
2.505
Mi zna kdo na hitro konkretno razložiti razlike med njimi. Ne potrebujem, kaj delajo, ker to je v zakonu lepo zapisano, ampak kdo jih sestavlja...
Odgovori
6
Ogledi
4.452
mene pa zanima, če je treba znati tudi šolsko zakonodajo v oš. ali samo to ki se tiče vrtca. jaz namreč delam strokovni izpit za pom. vzg.?
Odgovori
4
Ogledi
1.794
A je imel mogoče kdo v komisiji za zakonodajo gos. Marijo Urank ne najdem je na seznamu:(
Odgovori
1
Ogledi
961
Pozdravljeni, zanima me, v kolikšni meri veljajo določbe pravilnika za vrtce, ki so sodelovali pred njegovo uveljavitvijo? Glede na to, da je za...
Odgovori
0
Ogledi
863
Pozdravljeni! V katalogu za strokovni izpit o zakonodaji za OŠ so pojavljajo tudi vprašanja v zvezi z dokumentacijo v OŠ. Glede na to, da...
Odgovori
2
Ogledi
747
Pozdravljeni. Zanima me, če ima kdo izkušnjo z izpraševalko za zakonodajo v OŠ oz. OPP, ga. Zlatko Vlasto Zgonc? Med izpraševalci je ne...
Odgovori
2
Ogledi
2.271
Na vrhu