Splošna diskusija

Odprite teme, ki ne sodijo v nobeno specifično področje in so splošne narave.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, tudi jaz se pripravljam na SI. Zanima me vprašanje "sprejemanje zakonov". Zanima me, če je odgovor tak, da opišeš vse te tri...
Odgovori
1
Ogledi
1.779
Pozdravljeni! Prosila bi za pomoč pri naslednjih vprašanjih iz zakonodaje in se vam že v naprej zahvaljujem za vaš čas in seveda pomoč :)...
Odgovori
1
Ogledi
1.595
Prosim, če mi lahko razjasnite dilemo v zvezi z neobveznimi izbirnimi predmeti. Kako je bilo pred uveljavitvijo ZUJF-a, kako po tej uveljavitvi...
Odgovori
8
Ogledi
4.408
Pozdravljeni! Precej se govori o tem, da so te male, delne ocene "nezakonite"... ( čeprav veliko ljudi to počne). Mene pa zanima, če se kdo...
Odgovori
13
Ogledi
3.159
Ker nikjer ne najdem odgovora se obračam na vas, mlade dame in možje, ki ravno študirate vse zakone in predpise s področja šolstva. Že nekaj let...
Odgovori
0
Ogledi
1.520
Pozdravljeni, zanima me, kaj pri zakonodaji sprašujejo pri normativih v vrtcih. Sprašujejo o normativih za strokovne delavce v vrtcu, kjer...
Odgovori
0
Ogledi
2.550
Pozdravljeni, končno sem se prijavila na strokovni izpit in se že pridno učim. Mučijo me je le novosti, ki jih urejajo novele Zakona o osnovni...
Odgovori
1
Ogledi
3.376
Koliko članov imata komisiji za usmerjanje 1. in 2. stopnje...3 ali 6? v 23. členu ZOPP piše takole: (4) Komisije za usmerjanje prve in druge...
Odgovori
0
Ogledi
1.654
Mene pa zanima, kaj poveste pri vprašanju Akt o ustanovitvi vrtca oz. šole?
Odgovori
11
Ogledi
11.196
Pozdravljeni, mi lahko kdo razloži, zakaj se v Prekmurju ustanavljajo dvojezični vrtci/šole, na Obali pa vrtci/šole v italijanskem jeziku? Kakšna...
Odgovori
0
Ogledi
1.298
Mene pa samo zanima koliko otrok potrebujemo za ustanovitev vrtca in ustanovitev vrtcev z otroci s PP in dvojezicnimi vrtci? Nekje sem zasledila...
Odgovori
0
Ogledi
2.429
Danes mi je ravnateljica povedala, da je prejela okrožnico z ministrstva za izrabo dopusta. Seveda se mi ne piše dobro in me zanima, če kdo ima to...
Odgovori
4
Ogledi
1.674
Kako bi odgovorili na naslednje vprašanje iz področja zakonodaje? - varstvo osebnih podatkov - katere štiri skupine osebnih podatkov?
Odgovori
0
Ogledi
927
Pozdravljeni! Jaz pa imam vprašanje glede koncesije. In sicer, čisto osnovno, kaj je šola s koncesijo? Ali je to samo drugo ime za zasebno šolo...
Odgovori
3
Ogledi
4.601
Pozdravljeni... Strokovni izpit bom opravljal kot učitelj kitare na glasbeni šoli. Zanima me, kaj moram znat na področju zalonodaje, povsod piše...
Odgovori
9
Ogledi
2.775
Pozdravljeni. Ali je potrebno pri poznavanju splošne zakonodaje prebrati celotno vsebino vseh pravilnikov, ki se nanašajo na normative in...
Odgovori
0
Ogledi
1.685
Kje dobim celoten zofvi ter zakon o vrtcih, zadnja verzija, da si lahko izpisujem odgovore na vprašanja. Hvala!
Odgovori
3
Ogledi
1.668
A mogoče kdo ve kako je s pravilnikom o pravicah in dolžnostih učencev? Naj bi bil dokument, ki ni več veljaven, ampak ne najdem nobene...
Odgovori
7
Ogledi
5.919
Pozdravljeni, zanima me, če lahko kdo na kratko napiše zadnje spremembe v zakonodaji, ki jih je treba vedeti na strokovnem izpitu? Hvala.
Odgovori
19
Ogledi
5.305
Živijo! Ali napredovanje v naziv vpliva tudi na višjo plačo? Napredovanja v naziv so od letos dalje spet v veljavi, v plačne razrede pa ne -...
Odgovori
2
Ogledi
1.835

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu