Splošna diskusija

Odprite teme, ki ne sodijo v nobeno specifično področje in so splošne narave.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, Malo sem zmedena. Je kje v zakonih, pravilnikih zapisano in določeno, ali mora imeti vsak učitelj letno pripravo za vse predmete...
Odgovori
4
Ogledi
11.473
Zanima me, kaj je slovnično pravilno v naslednjih primerih: Nastop iz področja družbe/nastop s področja družbe. Obstaja kakšno pravilo za...
Odgovori
4
Ogledi
1.540
Pozdravljeni, zanima me, če je kdo v kratkem opravljal strokovni izpit za OZHRP? Katera področja zakonodaje ste predelali, oz. katere točke v...
Odgovori
2
Ogledi
2.086
Pozdrav vsem! Naslednji teden me čaka izpit na področju izobraževanja odraslih in me zanima, kdo izmed vas je prav tako opravljal izpit na tem...
Odgovori
5
Ogledi
1.909
Zanima me ali je morda že kdo delal strokovni izpit in je v osnosvni šoli zaposlen kot računalnikar/organizator informacijskih dejavnosti. Nikjer...
Odgovori
0
Ogledi
882
Ko sem bila prvič na str. izpitu (padla zakonodajo), me je izpraševalka vprašala, kaj pomeni, da je naše šolstvo laično. Odgovor poznam, vendar me...
Odgovori
2
Ogledi
1.359
Pozdravljeni, imam vprašanje glede potrebnega znanja na področju zakonodaje. Praktične nastope sem opravljal na OŠ, a v katalogu znanja piše, da...
Odgovori
0
Ogledi
932
Pozdravljeni, čez malo več kot teden dni imam strokovni izpit, opravljala ga bom na področju gimnazij in srednjih šol. Ravnateljica me je včeraj...
Odgovori
4
Ogledi
2.167
Živjo! Naslednji teden ima strokovni izpit (pomočnica vzgojiteljice) pa sem za spraševalko zakonodaje dobila gospo Vido Starič Holobar, katera...
Odgovori
0
Ogledi
1.264
Pozdravljene, jaz sem danes, 18.10. prejela pošto, da imam strokovni izpit v začetku novembra. Na forumu ne najdem vprašanj za Zakonodajo...
Odgovori
6
Ogledi
2.782
Pozdravljeni Oddala vse potrebno za strokovni izpit in sedaj čakam datum... Ob prebiranju literature imam par vprašanj če bi mi lahko kdo...
Odgovori
1
Ogledi
2.025
Pozdravljeni, mene pa zanima, če je kdo že imel spraševalca za zakonodajo Borisa Zupančiča? Danes sem dobila obvestilo o komisiji in na forumu ne...
Odgovori
1
Ogledi
3.971
Zanima me, če je že kdo imel pri zakonodaji izpraševalko: Jelko Svenšek. Med vprašanji nje namreč ne najdem.
Odgovori
1
Ogledi
1.516
Pozdravljeni, zanima me, ali so bile pred kratkim na področju zakonodaje za vrtce kakšne posebne spremembe, ki bi jih bilo dobro vedeti za...
Odgovori
1
Ogledi
2.099
Pozdravljeni! Zanima me, kje je v zakonih in pravilnikih zapisano, da mora učitelj pisati tudi tedenske priprave. V Pravilniku o dokumentaciji...
Odgovori
1
Ogledi
2.786
Pozdravljeni, krasen forum. Ne predstavljam si, da bi se morala učiti brez kakršne koli orientacije, in tu so usmeritve zelo prijazne. Kljub temu...
Odgovori
3
Ogledi
1.561
Pozdravljeni, mene zanima, če ima kdo na kratko zapiske o zadnjih spremebah ZOFVI? Jaz ima zapiske iz šolskega leta 2014/2015. Hvala
Odgovori
1
Ogledi
2.335
Zdravo. Kdaj je bil nazadnje posodobljen zakon o osnovni šoli? Je pričel veljati 1. 9. 2018? Hvala in lep pozdrav.
Odgovori
4
Ogledi
3.269
Pozdravljeni forumaši :) Lepo bi vas prosila za pomoč pri še enem vprašanju. Leta 2011 so nazadnje spreminjali 12. člen o izobraževanju otrok...
Odgovori
0
Ogledi
1.297
Pozdravljeni! Vem da je 90 dnevni rok za termin izpita. Zanima me ali je lahko ta rok lahko krajši? Kakšne so izkušnje? Torej ko posredujem...
Odgovori
1
Ogledi
1.263

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu