Datum ponavljanja izpita

Trenutno berete:
Datum ponavljanja izpita

Pridružen
29. mar 2021
Prispevki
9
Zavod
Vrtec Radovljica
Področje
  1. Vrtec
Živojo!
Mene pa zanima kako se stejejo 4 meseci za ponavljanje izpita. Izpita nism naredila 27.6. a se v te 4 mesece steje tud dva meseca ko se izpiti ne izvajajo?
Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jst sm dobla ful hitr datum k sm se prjavla in sm sla probat ce mi slucajno rata. Drgac jst sm mela kr tezka vprasanja,itak sm cist zmrznla pa se komisija mi ni bla neki prijazna.
 
Živojo!
Mene pa zanima kako se stejejo 4 meseci za ponavljanje izpita. Izpita nism naredila 27.6. a se v te 4 mesece steje tud dva meseca ko se izpiti ne izvajajo?
Hvala
Živjo!
Da, tudi dva poletna meseca, ko ni razpisanih rokov, se štejeta v te 4 mesece. Prijaviti se morate najpozneje do 27. 10. 2022.
Lp
 
Hvala za odgovor, nisem bila prepričana kako je s tem, se pa že učim in upam da mi uspe.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.090
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.150
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
575

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu