Pomoč- Zakonodaja- katalog znanja in viri

Trenutno berete:
Pomoč- Zakonodaja- katalog znanja in viri

Prispevki
16
Pozdravljeni,
gledam katalog znanja za strokovni izpit (zakonodaja), pod tocko A so po alinejah navedene iztocnice kaj je treba znati (vecino od teh je v zakonu o organizaciji in financiranju VIZ), vendar so pod viri navedeni se drugi zakoni, nekateri obsezni. Zanima me, ali se naj osredotocim na te alineje, ali si pogledam in preberem prav vse te zakone od zacetka do konca?
Ker tega je res ogromno, casa pa nimam vec veliko ..

Hvala ze v naprej!

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

• Članek
Komisija je 30. 6. 2022 objavila praktični priročnik za pomoč ukrajinskim otrokom in mladim pri...
Odgovori
0
Ogledi
84
  • Vprašanje
Pozdravljeni, zanima me, kako napreduje v naziv vzgojitelj za dodatno strokovno pomoč? Ali se...
Odgovori
1
Ogledi
575
  • Članek
Mladinska zveza Brez izgovora Slovenija vabi k prijavam na trening za mladinske delavce...
Odgovori
0
Ogledi
110
  • Članek
Bližajo se informativni dnevi na fakultetah, ki bodo potekali na daljavo, in čas, ko se bodo...
Odgovori
0
Ogledi
134
Zdravo! Ta teden začnem z pripravništvom in bi se rada tufi začela pripravljati na strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
916
Pozdravljeni. Pri učenju sem naletela na nekaj nejasnosti in bi bila zelo hvaležna vaše pomoči...
Odgovori
0
Ogledi
1.300
  • Zaklenjeno
Nudim strokovno pomoč pri opravljanju študijskih obveznosti, svetujem glede priprave...
Odgovori
0
Ogledi
1.912

Zadnji prispevki

Na vrhu