Splošna diskusija

Odprite teme, ki ne sodijo v nobeno specifično področje in so splošne narave.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, kolegi sotrpini. :) Zanima me, kakšen bi bil odgovor na sledeče "vprašanje" iz kataloga: Kandidat/ka zna pojasniti organizacijo...
Odgovori
1
Ogledi
2.333
Živjo! Tudi zame se kar prehitro bliža strokovni izpit, snovi pa je še ogromno za predelati. Zanima me, kakšne so vaše izkušnje glede tega...
Odgovori
12
Ogledi
4.191
Pozdravljeni, prosim pomagajte! Jutri imam strokovni izpit, pa sem glede normativa o spremstvu otrok vezanega na prevoz se vedno malo v skrbeh. V...
Odgovori
5
Ogledi
3.151
Pozdravljeni, mene pa zanimajo javno veljavni programi. Ne razumem najbolje njihove delitve. Kot glavni so navedeni prvi trije, ostali pa potem...
Odgovori
1
Ogledi
2.989
Živijo imam vprašanje,lepo prosim za odgovor : POSTOPEK ZA USTANOVITEV ZASEBNEGA VRTCA ? Hvalaa
Odgovori
2
Ogledi
3.143
Kje je zapisano kakšne so naše plače? Kdo nam daje plačo? (MIZŠ)? Hvala za odgovore.
Odgovori
2
Ogledi
1.965
Pozdravljeni sotrpini, ali mi lahko kdo pove ali je ta oseba nova v komisiji, saj nikjer ne zasledim njenega imena? Hvala za info!
Odgovori
10
Ogledi
4.026
Poudravljebi. Pri učenju sem naletela na eno težavo. Kolikor sem jaz zakon razumela- plače v OŠ financira država,ta prav tako financira materialne...
Odgovori
2
Ogledi
1.354
Pozdravljeni, pripravljam se na SI in da švicam ob učenju je jasno :confused: Prosila bi za pomoč glede uvrstitve ŠVN - med razširjeni ali...
Odgovori
6
Ogledi
3.577
Mi zna kdo na hitro konkretno razložiti razlike med njimi. Ne potrebujem, kaj delajo, ker to je v zakonu lepo zapisano, ampak kdo jih sestavlja...
Odgovori
6
Ogledi
6.572
mene pa zanima, če je treba znati tudi šolsko zakonodajo v oš. ali samo to ki se tiče vrtca. jaz namreč delam strokovni izpit za pom. vzg.?
Odgovori
4
Ogledi
2.061
A je imel mogoče kdo v komisiji za zakonodajo gos. Marijo Urank ne najdem je na seznamu:(
Odgovori
1
Ogledi
1.350
Pozdravljeni, zanima me, v kolikšni meri veljajo določbe pravilnika za vrtce, ki so sodelovali pred njegovo uveljavitvijo? Glede na to, da je za...
Odgovori
0
Ogledi
1.036
Pozdravljeni! V katalogu za strokovni izpit o zakonodaji za OŠ so pojavljajo tudi vprašanja v zvezi z dokumentacijo v OŠ. Glede na to, da...
Odgovori
2
Ogledi
942
Pozdravljeni. Zanima me, če ima kdo izkušnjo z izpraševalko za zakonodajo v OŠ oz. OPP, ga. Zlatko Vlasto Zgonc? Med izpraševalci je ne...
Odgovori
2
Ogledi
3.308
Odlični izpraševalci! Pluško,Mašić,Mate USTAVA Kaj smo pridobili s članstvom EU? Predsednik RS(mandat,funkcija,pristojnosti,kako se ga...
Odgovori
0
Ogledi
1.305
Zna kdo preprosto razloziti primarno in sekundarno zakonodajo? Hvala!
Odgovori
2
Ogledi
8.779
NPZ
Zanima me, kdaj šola NPZ izvaja sama in kdaj z zunanjimi ocenjevalci. Glede na to, da z letošnjim šolskim letom velja nov pravilnik, po katerem je...
Odgovori
2
Ogledi
1.343
Pozdravljeni, prosila bi, če mi lahko kdo napiše kakšne so spremembe v zakonodaji, ker se ne ravno znajdem v iskanju. Hvala lp, Mojca
Odgovori
4
Ogledi
2.396
Živjo. Letna učna obveznost? Kaj naj bi tukaj povedal?
Odgovori
3
Ogledi
1.768

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu