Janez Kostanjevec - predpisi?

Trenutno berete:
Janez Kostanjevec - predpisi?

Pridružen
28. nov 2022
Prispevki
3
Pozdravljeni,

malo sem že o_O, pa me zanima, ali je kdo imel v komisiji za PREDPISE g. Janeza Kostanjevca?

Kolikor berem tukaj, je on izpraševalec za ustavo in ne za predpise oz. zakonodajo.

Dopuščam pa možnost, da ne znam iskat po forumih :)

Skratka iskala sem njegova vprašanja za predpise, pa nisem nič kaj našla.

Izpraševalec za ustavno ureditev je v mojem primeru Marija Pečjak Ferlež, za slovenščino pa Tatjana Cvetko.

Izpit imam 24.4. ob 15.30. :eek:

Hvala in veliko sreče vsem!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

kot kaže, je postal tudi izpraševalec za zakonodajo. Dodali smo temo:
 
Hvala. Ojoj, bi bila vesela, če bi videla kakšne primere njegovih vprašanj iz zakonodaje, tako da če ga je kdo že imel, bom zelooo vesela odgovora.

Lep pozdrav
 
Zdravo,
tudi sama imam izpit 24.4. ob 16:30 uri in enako komisijo. Tudi jaz bi bila vesela kakšnih vprašanj za izpraševalce.

Hvala.
LP, Tina
 
Ste bili uspesni vceraj? :) Bi bil kdo prosim pripravljen delit vprasanja izprasevalca Kostanjevca? :)
Hvala ze vnaprej!
 
Zdravo.

Evo, pa je tudi za mano strokovni izpit, ki sem ga z malo sreče opravil :) Vprašanja pa so bila naslednja:
1. Avtonomija šolskega prostora - razloži
2. Organi zavoda za izobraževanje odraslih
3. Evidence, ki jih imamo ter kako dolgo jih hranimo


področje: izobraževanje odraslih

Upam, da bo v pomoč.
 
Cestitam ob opravljenem izpitu in hvala za posredovano! :)
Prosim tudi ostale se za kaksen seznam vprasanj :)
 
S
Zdravo.

Evo, pa je tudi za mano strokovni izpit, ki sem ga z malo sreče opravil :) Vprašanja pa so bila naslednja:
1. Avtonomija šolskega prostora - razloži
2. Organi zavoda za izobraževanje odraslih
3. Evidence, ki jih imamo ter kako dolgo jih hranimo


področje: izobraževanje odraslih

Upam, da bo v pomoč.
Živjo.

Se evidence nanašajo na tisto na koncu ZOFVI-ja ali lahko govoriš o ZAKONU O OSNOVNI ŠOLI (zbirke podatkov)?
 
Evidence so se v mojem primeru nanašale na področje s katerega prihajam, torej evidence, ki jih imamo po Zakonu o izobraževanju odraslih.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
832
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
721
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
741
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
1
Ogledi
538
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
475

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu