Pripravništvo za: UČITELJ na šoli

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga. Otoničar Pajk (Slovenščina). Prosim vas za njihova...
Odgovori
1
Ogledi
1.988
Pozdrav. Me zanima, če ima kdo podobno izkušnjo ali pa mogoče ve kaj več o naslednjem.. Imam tako situacijo... imam visjesolsko studijsko...
Odgovori
0
Ogledi
1.275
Pozdrav. Zanima me kakšna je razlika pri pripravi učnega načrta za pripravnika in program pripravništva?? Namreč na srečanje pripravnikov moramo...
Odgovori
0
Ogledi
1.209
Pozdravljeni! Zanimam se za študij specialne in rehabilitacijske pedagogike. Zanima me, kakšne so možnosti za zaposlitev. Ali je potrebno opraviti...
Odgovori
0
Ogledi
3.296
Jaz imam eno vprašanje. Ravno pišem priprave za uro, pa me zanima kateri podatki so na pripravah obvezni. Oziroma kakšna mora biti "glava"...
Odgovori
4
Ogledi
10.423
Ali je še vedno mogoče opravljati voluntersko pripraništvo na šoli? Sem dvopredmetna učiteljica in sem junija končala z magistrskim študijem...
Odgovori
1
Ogledi
1.425
Moj današnji primer - nima veze z malico. Tretji dan na šoli (pri čemer sem bila včeraj na zdravniškem z učenci) in me je ravnateljica že...
Odgovori
40
Ogledi
16.524
Pozdravljeni! Mene pa zanima nekaj glede ene izmed "točk" med nalogami pripravnika in sicer "priprava in izvedba preverjanja in ocenjevanja...
Odgovori
10
Ogledi
4.574
Živjo! Prosila bi vas za informacijo približno koliko je potrebno imeti povprečje ocen da dobiš volntersko pripravništvo v prvem roku, ko se...
Odgovori
23
Ogledi
8.098
Pozdravljeni, danes je bil za nekatere od nas prvi dan tega tako dolgo pričakovanega pripravništva. Zanima me, kakšni so vaši prvi vtisi? Jaz...
Odgovori
29
Ogledi
10.155
zanima me kako ste si vodile dnevnik- kako naj bi to izgledalo? ker to je potem potrebno oddati a ne?
Odgovori
13
Ogledi
4.500
Mene pa zanima kako je z opravljanjem pripravništva v srednji šoli? Na forumu berem komentarje o prip. v vrtcih in OŠ. Kakšno je pa prip. na SŠ...
Odgovori
16
Ogledi
5.230
No, ker SŠ že imajo svojo temo, odpiram še temo za OŠ. :) Oglasite se vsi, ki imate karšnekoli izkušnje - pozitivne, negativne,.. Mene zanima...
Odgovori
27
Ogledi
9.789
Pozdravljeni, zanima me ali hospitirate vsako uro, ki jo opravi vaš mentor oz. kako imate zapolnjen tisti čas, ko ne opravljate hospitacij ali...
Odgovori
7
Ogledi
3.998

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu