Drugi učitelj v 1. razredu - vprašanja, komisija: Groznik, Otoničar Pajk, Šenica Pavletič

Trenutno berete:
Drugi učitelj v 1. razredu - vprašanja, komisija: Groznik, Otoničar Pajk, Šenica Pavletič

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
12. jun 2023
Prispevki
5
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga. Otoničar Pajk (Slovenščina). Prosim vas za njihova izpitna vprašanja. Hvala, lep pozdrav!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Po odličnem odzivu otrok in mladih na prvi krog usposabljanj za krepitev digitalnih kompetenc...
Odgovori
0
Ogledi
341
  • Članek
Izšel je drugi zvezek knjige ATHENA Research Book, ki prikazuje raziskovalne potenciale evropske...
Odgovori
0
Ogledi
90
  • Članek
V tem tednu poteka drugi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske...
Odgovori
0
Ogledi
463
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
881
  • Ne prezri
Spoštovani! Prišlo je do zlorabe našega administratorskega računa na Facebooku, ki skrbi za...
Odgovori
0
Ogledi
707
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
488
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
346

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu