Pripravništvo srednješolski učitelj ekonomije

Trenutno berete:
Pripravništvo srednješolski učitelj ekonomije

Pridružen
27. mar 2023
Prispevki
1
Pozdrav.
Me zanima, če ima kdo podobno izkušnjo ali pa mogoče ve kaj več o naslednjem..
Imam tako situacijo... imam visjesolsko studijsko izobrazbo smer ekonomija. Kot sem pozanimal, bi lahko opravljal 6 mesecno pripravnistvo na eni izmed ekonomski srednjih sol. Po koncanem pripravnistvu bi lahko opravil zakljucni izpit.
Nekateri so mi dejali, da posamezne sole, ce jim primanjkuje kadra, zaposlijo ucitelja tudi brez koncnega izpit, z opravljenim pripravnistvo? Ali to drzi - ima kdo izkusnjo?

Pa se to.. kot sem razumel, bi lahko pouceval ekonomske predmete v praksi. Mi mogoce kdo zna povedat, kateri so ti predmeti - ali so to tisti, ki imajo oznako p - npr. GDp / GOSp itd?
Hvala za odgovore.
Lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
518
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.199
Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
795
  • Ne prezri
Spoštovani! Prišlo je do zlorabe našega administratorskega računa na Facebooku, ki skrbi za...
Odgovori
0
Ogledi
674
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
483
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Kako pomembni so mediji za demokracijo? Zakaj se moramo zavzemati za medijsko pismenost otrok...
Odgovori
0
Ogledi
191

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu