Pripravništvo v vrtcu-koliko ur/dan

Trenutno berete:
Pripravništvo v vrtcu-koliko ur/dan

Pridružen
18. maj 2011
Prispevki
6
Pozdravljeni!
Septembra (če bom uredila pravi čas vso potrebno dokumentacijo v vrtcu) bom šla opravljat v vrtec volontersko pripravništvo.Iz ministrstva sem namreč dobila ugodno rešeno zadevo. Ker sem trenutno tudi zaposlena (v proizvodnji), sem se v službi dogovorila, da bom opravljala službo le v popoldanski izmeni od 14-22h. Zdaj pa me zanima, koliko časa oziroma ur na dan bi mogla biti v vrtcu, da bi se mi štelo kot polni delovni čas? Bivše pripravnice, od kdaj do kdaj ste bile v vrtcu? Kako je vaše delo potekalo? Ali je bilo ogromno dela še doma? Ali mislite, da bom zmogla ob službi opravljat še pripravništvo? Ali naj sklenem pogodbo o volonterskem pripravništvu s skrajšanim delovnim časom? Če ima kdo kakšne informacije ali/in izkušnje, ga lepo prosim za odgovore, nasvete, mnenje, komentarje, skratka za pomoč.

Hvala že v naprej!

Lp, Simona
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
523
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.213
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
250
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
68
  • Članek
V spletnem tečaju sem se naučila veliko novega, najbolj pa me je pritegnil kviz Kahoot. V osnovi...
Odgovori
0
Ogledi
178
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.111
  • Članek
Pogled v podatke o financiranju izobraževanja Tanja Taštanoska V žarišče smo tokrat postavili...
Odgovori
0
Ogledi
381

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu