Spremljevalka otroku s PP in opravljanje nastopov v vrtcu

Trenutno berete:
Spremljevalka otroku s PP in opravljanje nastopov v vrtcu

Pridružen
11. mar 2024
Prispevki
8
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v vrtcu.Je potrebno prvo zbrati doloceno st ur in potem lahko opravis nastope,ali lahko nastope opravljas vzporedno z nabiranjem ur?

Nastope lahko opravis samo takrat ,ko otrok ni prisoten v vrtcu?

Hvala za pojasnilo.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, v tem šolskem letu sem opravljala delo spremljevalke in sem nastope imela normalno ko je bil varovanec v vrtcu. Mogoče lahko navedete kako je ste prilagodili nastop njemu odvisno od stanja vašega varovanca. Glede ur pa lahko uveljavjate, kadar varovanca ni v vrtcu.
Za vsak dan sem rabila morala pisat kdaj je prišel in odšel kdaj je manjkal ves dan. Dala gor oni pa so izdali potrdilo o verodostojnosti ur, in v pogodbi morete imeti navedeno kadar vašega varovanca ni v vrtcu opravljate delo vzgojiteljice. Nastope lahko naredite lahko naredite sedaj tudi, če nimate zadostnega števila ur. K pristopu lahko uveljavljate 1/3 pedagoške prakse iz srednje šole (126ur) torej potrebujete samo 434 ur.
Upam da sem pomagala, glih sem sedaj vse oddajala in vam lahko povem iz prve roke. Čakam še samo na zagovor. Vso srečo 🤞🍀
 
Pozdravljena,glede prijave na strokovni izpit me zanima glede porocila mentorja obstaja kaksen obrazec za to? A mentor to kr v wordu napise?
Hvala za odgovor
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
596

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu