Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Super....na ZAHODU pa 10,pa razpisanih 80 mest...ko bi dali tisti denar ki ostane na ZAHODU na VZHOD...kaj čemo...nič ne moreš...samo čakamo lahko do 23.3...kdo bo izbran na VZHODU...ker po moje prej nas ne bodo obvestili...pa mogoče kdo ve kako gre z obveščanjem...prvo obvestijo šolo-vrtec šele nato kandidata?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Super....na ZAHODU pa 10,pa razpisanih 80 mest...ko bi dali tisti denar ki ostane na ZAHODU na VZHOD...kaj čemo...nič ne moreš...samo čakamo lahko do 23.3...kdo bo izbran na VZHODU...ker po moje prej nas ne bodo obvestili...pa mogoče kdo ve kako gre z obveščanjem...prvo obvestijo šolo-vrtec šele nato kandidata?
To si vsi želimo ja...ampak bomo zgleda lahko spet samo čakali do naslednjega razpisa 😑 in upali na kaj več mest...
 
Najprej je obveščena šola/vrtec in čez en teden so rezultati javni na spletu. Kandidati ne dobimo ničesar, ker so prijavitelji zavodi.
 
Najprej je obveščena šola/vrtec in čez en teden so rezultati javni na spletu. Kandidati ne dobimo ničesar, ker so prijavitelji zavodi.
Samo potem pa te mora šola-vrtec obvestit...ker to drugače ni izvedljivo...23.3.2018 če so rezultati znani-zavodi obveščeni...1.4.2018 pa se začne delat...potem takem te mora zavod obvestit ker bodo objave po mojem po velikonočnih praznikih...in nato se že dela...
 
Janja69 seveda te šola obvesti :) Mislila sem, da kandidati z Ministrstva ne dobimo ničesar. Tako so rekli meni.
 
Janja69 seveda te šola obvesti :) Mislila sem, da kandidati z Ministrstva ne dobimo ničesar. Tako so rekli meni.
Tako pa ja...ja saj je logično,ker mi tako nismo nič pošiljali je šola za nas poslala...in ne vem zakaj nam ne morejo pred 23.3..poslat in kaj živčkov prišparat...valda njim je vse eno ker imajo tak službo mi pa lahko doma sedimo in čakamo...upam da se nas usmilijo in kaj prej pošljejo...
 
Jaz tudi ne...po mojem bodo znani rezultati naslednji teden...po 20.3...od torka dalje...upam...da ne bomo čakali čisto do zadnjega zna pa se tudi zgodit...mislim da tudi ravnatelji nimajo nobenega vpliva in ravno tako oni čakajo kot mi...vsaj zdi se mi...ali je mogoče že kdo klical na svojo šolo?
 
Ali je kdo klicsl na MIZŠ, da nas ne bo klicala 10...in spraševalo iste stvari...lepo prosim...
 
A obvesti se tako samo izbrane? Neizbranih se ne klice prej...
Konec februarja sem namrec dobila prvo nadomescanje bolniske...ki je bilo sprva receno da bo do konca meseca zdaj pa se kaze da bo do konca leta...
Bilo bi dobro vedeti cimprej kako in kaj....
 
Melanie potem boste imeli dovolj ur za strokovnega :) Javite čim prej na MIZŠ, ko zveste, če imate do konca leta, da se sprosti mesto :)
 
Melanie potem boste imeli dovolj ur za strokovnega :) Javite čim prej na MIZŠ, ko zveste, če imate do konca leta, da se sprosti mesto :)
Ja, potem bi tudi bilo... Ce slucajno pridemo z drugo solo zraven v tem razpisu, bom sprejela to, saj je zaposlitev za dlje casa...v primeru da ne, pa ostanem tu in stiskam pesti, da ostane delavec odsoten dovolj casa...ko vas bodo klicali iz sol, se prosim javite.
 
Ne. Mislim, da tudi ravnateljev nima smisla klicati. Prepričana sem, da tudi oni čakajo ;)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
230
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
56
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
148
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
167
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
137

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu