Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018"

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Aaa to mislite...skratka NIČ od NIČ. Od 134- ih šol in zavodov mi jih je odpisalo ok.20.
 
Jutro. Število na Vzhodu se je povzpelo na 14...imam prav?
 
Primer: dve šoli, obe kandidirata z istim kandidatom, in za nameček sta na koncu tudi obe izbrani. Itak, iluzija oz. morda nemogoče. In kaj v takem primeru naredi kandidat, raje kandidira z eno šolo ali z obema?

Že tole mora biti izjemna sreča (skorajda utopija) ali izjemne veze, da se kar dve šoli odločita za istega kandidata. Kakopak, dogaja se ...😊
 
Zakaj šole v rzapisu zapišejo le, da iščejo učitelja pripravnika? Zakaj ne napišejo za katero področje oz. predmet? Če ima kdo že kakšne informacije v zvezi s tem, prosim, če obvesti. Da ne bomo vsi klicali in pisali ;).
 
Zakaj šole v rzapisu zapišejo le, da iščejo učitelja pripravnika? Zakaj ne napišejo za katero področje oz. predmet? Če ima kdo že kakšne informacije v zvezi s tem, prosim, če obvesti. Da ne bomo vsi klicali in pisali ;).

Jaz se danes klicala en od tovrstnih šl in smo mi zatrdili, da zato, ker še nimajo določenega predmetnega področja, ampal se bodo odločili na podlagi prijav. Možno? Ja! Realno? Ne vem. Je tako težko rečti: "Smo že dogovorjeni, ne pošiljajte!"
 
Jaz se danes klicala en od tovrstnih šl in smo mi zatrdili, da zato, ker še nimajo določenega predmetnega področja, ampal se bodo odločili na podlagi prijav. Možno? Ja! Realno? Ne vem. Je tako težko rečti: "Smo že dogovorjeni, ne pošiljajte!"
Nimajo določenega predm. področja? Tota pa je dobra. Ker bodo imeli pri vseh predmetih višek ur ali kaj? Kr neki...
 
Nimajo določenega predm. področja? Tota pa je dobra. Ker bodo imeli pri vseh predmetih višek ur ali kaj? Kr neki...


Ja. V tem smislu je dejala, češ da niso izbrali predmeta, ker bodo.najprej preverili prijave predmetnih področij. Jaz sem vprašala, če so dogovorjeni s kakim kandidatom😊. Viška ur? Je to potrebno za prvi del razpisa?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
264
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
61
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
65
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
371
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
160
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
251
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
198

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu