JAVNA DELA

Trenutno berete:
JAVNA DELA

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Javna dela 2016 – drugo javno povabilo

Danes so objavili, da je povabilo zaprto na območnih službah Ljubljana, Nova Gorica in Velenje.

Tudi jaz sem preverjala seznam, moje šole še ni, zato mi upanje počasi usiha. Na seznamu je trenutno okrog 900 kandidatov, torej nekaj prostora še mora biti. Upam samo, da jutri ne dobim obvestila o zaprtju povabila na našem območju, moje šole pa ne bo na seznamu, v tem primeru se mi verjetno vse sesuje. o_O:oops::sob:
 
Pri meni nič novega :(
vsa živčna sem..sicer se mi je malce upanja povrnilo, ko sem nekako izvedela, da so pri prijavi nekaj zamučkali z napačnim naslovom (ali nekaj takega), tako da upam, da je to krivo, da še niso izbrali šole, ker so morali narediti dopolnilo prijave.
Včeraj se ni nič spremenilo na seznamu, upam da bo jutri kaj...še na Zavod ne morem jutri poklicati, bo treba do petka počakati.
V lokalnih novicah je javljeno, da sredstva na naši območni službi so še, tako da res upam upam....!!

Frucka kako bi pa ti dobila obvestilo o zaprtju povabila? Ali misliš - da upaš, da ga ne boš na spletu prebrala.... ?
 
A kdo ve, kako se denar (11,4 milijone za ta razpis) razdeli med območne enote oz. občine?
 
Po moje to ni neka tajnost, vendar mi tega podatka na spletu ni uspelo najti.
 
Glede porazdelitve sredstev...vedo verjetno na zavodu za zaposlovanje. Meni so na moji šoli rekli, da je za mojo enoto (Velenje) nekaj čez 600.000 evrov. Kaj pa če vprašate na facebook strani zavoda za zaposlovanje, koliko sredstev je namenjeno vaši enoti, čeprav vam to verjetno ne bo dalo glih odgovora, če ste izbrani....potem bi bilo potrebnoše vedeti, koliko denarja gre za posameznega delavca za posamezno stopnjo izobrazbe itd. Nič nam ne preostane drugega, kot živčkanje o_O

aja pa še to, kot sem že napisala precej postov nazaj....meni so na zavodu rekli, da se seznam dopolnjuje, vendar ne čisto vsak dan sproti, tako da lahko preteče še nekaj dni, preden ga bodo posodobili. Pa ko sem klicala na zavod, so mi rekli da mi ne morejo povedati prej, katrei delodajalci so izbrani, preden da ne obvestijo delodajalca. Tako da tisti, ki čakamo na podaljšnanje bomo verjetno izvedeli direkt od delodajalca, ostali pa boste dobili obvestilo zavoda.
 
Pri meni nič novega :(
vsa živčna sem..sicer se mi je malce upanja povrnilo, ko sem nekako izvedela, da so pri prijavi nekaj zamučkali z napačnim naslovom (ali nekaj takega), tako da upam, da je to krivo, da še niso izbrali šole, ker so morali narediti dopolnilo prijave.
Včeraj se ni nič spremenilo na seznamu, upam da bo jutri kaj...še na Zavod ne morem jutri poklicati, bo treba do petka počakati.
V lokalnih novicah je javljeno, da sredstva na naši območni službi so še, tako da res upam upam....!!

Frucka kako bi pa ti dobila obvestilo o zaprtju povabila? Ali misliš - da upaš, da ga ne boš na spletu prebrala.... ?

Malo nerodno sem se izrazila. Seveda sem mislila tako, da bi obvestilo prebrala na spletu.
 
Still nothing new :oops: Drug teden so pa počitnice za nas, vzhodnjake. Če je katera od vas ta teden "na počitnicah" ta teden boste morda izvedele naslednji teden
 
Jaz sem bila še v torek na vezi s tajništvom, čeprav so počitnice.
Razmišljam, da bi jutri malo na Zavod poklicala...sicer dvomim, da mi bo kaj konkretnega povedala, ampak prav mučno je to čakanje in upanje na izbiro.... :(
 
Drage moje, pravkar sem klicala na mojo šolo in izvedela...da niso bili izbrani :oops: ( izvedeli so pa danes, tak da kar pokličite delodajalce direkt, oni bojo najbolj vedeli)

Razlog: ker so do 8.06 ure imeli dovolj prijav...torej se je zopet šlo za to, da kdor prej pride, prej melje...kot se to dogaja zadnje čase precej poghosto, tudi pri štipendijah, itd. Morda je bila ta ura samo na moji enoti, sam po moje drugje ni bilo kaj bistveno drugače, par minut gor ali dol.

Želim vam vso srečo, upam, da vam vseeno uspe. js se tolažim vsaj s tem, da sem nabrala dovolj izkušenj za strokovca.
 
naty26, razumem, da se gre, kdor prej pride, prej melje. Kako misliš, da so do 8:06 imeli dovolj prijav? Danes? 1.2. ko so bila uradno odprta? Ali dan, ko na enotah odpirajo prijave?

Upam, da čimprej narediš strokovca in dobiš službo.
 
JHva
naty26, razumem, da se gre, kdor prej pride, prej melje. Kako misliš, da so do 8:06 imeli dovolj prijav? Danes? 1.2. ko so bila uradno odprta? Ali dan, ko na enotah odpirajo prijave?

Upam, da čimprej narediš strokovca in dobiš službo.
Hvala modra vrtnica za vzpodbudne besede :)

Dovolj prijav so imeli 1.2. ob 8.06 ...ampak kot sem rekla, to je po moje sam na upravni enoti Velenje, drugje se verjetno čas razlikuje, ampka predvidevam da samo v minutah...sam ni mi jasno, kaj pomen tisto "zapiranje ponudb"....morda je to mišljeno dejansko pregled ponudb in ugotovitev, da je že vse porabljeno, temu sledi samo še obveščanje izvajalcev, sam ne vem zakaj to traja tako dolgo.
 
Ni za kaj. Je treba gojit malo upanja in spodbude. :)

Ponudbe zapirajo, ker so porabili svoja sredstva. Zakaj tako dolgo traja, ne vem. Imajo tudi precej časa za pregled ponudb. Ja, a so ponudbe, ki so prišle do 1.2. do 8:06, sprejeli, ostalo pa v koš vrgli? Ker potem bi bilo logično, da bi že 1.2. vsem ostalim rekli: "Sori, prepozni ste bili. Več sreče prihodnje leto.":p Ni mi čisto jasen postopek potrditve institucij.
 
Ne vem kako to delajo. Pa eni ponudbe nesejo dol osebno, nekateri pa pošljejo po pošti, in če ne na pismu ura oddaje npr. 8.02, bodo to verjetno sprejeli...zadnje čase je to obup,tak način...in eni dobijo ful, drugi pa nič.
 
Ja svašta. Povsod vidim, da je sama loterija.
 
kaj pa v primeru, da morajo kaj dopolniti - kateri datum in ura se potem štejeta?
 
Je katera šola morala popravljati prijavo ali se je pritožila na odločitev? Ste že dobili odgovore?
 
Kako vam kaj kaže? Ima kdo kakšne nove informacije, mogoče iz zavoda.....?
Seznam še ni posodobljen, ves čas klikam na spletno stran....
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zavod RS za šolstvo organizira javno razpravo o posodobljenih Programskih smernicah svetovalnega...
Odgovori
0
Ogledi
70
  • Članek
Na spletni strani NAKVIS so objavili javno evidenco sprememb študijskih programov (xlsx). Vir...
Odgovori
0
Ogledi
151
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
265
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
393
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
394
  • Članek
Na spletni strani Visokošolskega sindikata Slovenije so 15. 10. 2023 objavili Javno izjava...
Odgovori
0
Ogledi
309
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
351

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu